Quantcast

Vilniuje – pirmoji specializuota „Crocs“ sala

Gegužės pirmąjį savaitgalį Vilniuje, prekybos centre „Akropolis“, atidaryta avalynės „Crocs“ sala. Tai pirmoji specializuota „Crocs“ avalynės prekybos vieta Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse.

„Crocs“ pardavimai nuosekliai auga. Šių metų balandį „Crocs“ avalynės Lietuvoje buvo parduota šešis kartus daugiau nei per tą patį mėnesį praėjusiais metais. Augantys pardavimai lėmė specializuotos „Crocs“ prekybos vietos poreikį. „Crocs“ salą frančizės pagrindu atidarė oficiali „Crocs“ atstovė Lietuvoje bendrovė UAB „OPEN 24“, - pasakojo „OPEN 24“ vadovas Martynas Tinfavičius.

Pasak M. Tinfavičiaus, „Crocs“ sala prekybos centre „Akropolis“ yra gerai matomoje ir judrioje vietoje, kur žmonės gali įsigyti savo mėgstamus batus vos per kelias minutes. Specializuotoje saloje pirkėjai galės rasti didžiausią „Crocs“ spalvų ir modelių įvairovę. 

Iš viso Lietuvoje yra daugiau kaip 30 „Crocs“ prekybos vietų. „Crocs“ batų ir aksesuarų visoje Lietuvoje galima įsigyti internetinėje parduotuvėje „Open24.lt“ ir avalynės parduotuvėse „Danija“, taip pat Vilniuje „Crocs“ parduotuvėje prekybos centre CUP ir parduotuvėje „Clintas“, Kaune - parduotuvėje „Banginis ir Ko“.


Šiame straipsnyje: crosspc akropolis

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių