Vilniuje nusileido ukrainiečių specialusis lėktuvas su 28 lietuviais iš Indijos

Vilniuje penktadienio naktį nusileido ukrainiečių specialusis lėktuvas su 28 lietuviais iš Indijos.

Ukrainos užsakomųjų skrydžių bendrovės „SkyUp Airlines“ laineris sostinėje nusileido 00.43 val. nakties.

Indijoje, Delyje, dar liko trys lietuviai, netilpę į šį skrydį, todėl grįš kitu reisu.

„Lietuvos ambasados Delyje pastangomis išskrido 28 lietuviai, o Lietuvos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrų pastangomis šiandien skrydžiui į Kijevą pakilo dar trys lietuviai, kurie netilpo į pirmą lėktuvą“, – BNS sakė užsienio reikalų ministro atstovė Rasa Jakilaitienė.

Ji taip pat teigė, kad iš Vilniaus vėliau tuo pačiu lėktuvu į Kijevą grįš Lietuvoje vis dar esantys ukrainiečiai.

Lietuvos oro uostų atstovas Marius Zelenius informavo BNS, kad ketvirtadienio vakarą specialusis lėktuvas nusileido ir Kaune. Iš Oslo atskrido apie 50 keleivių, dauguma jų – lietuviai.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, atšaukti dauguma reguliarių skrydžių, todėl šalies diplomatai organizuoja specialius reisus namo negalintiems grįžti lietuviams iš įvairių pasaulio vietų.

Visiems grįžusiesiems į Lietuvą privalomas 14 dienų karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

 


Šiame straipsnyje: vilniaus oro uostasgrįžo iš IndijoskoronavirusasKoronavirusas LietuvojeCOVID-19 karantinasCOVID-19 saviizoliacija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Domas

Domas portretas
Jei turėjo pinigų pirmyn,tegu susimoka.Baikim su visų išnaudojimu,tegu turtuoliai ir juos aptarnaujatys prasmenga.

PREMJERUI

PREMJERUI portretas
VISISKAS VALDZIOS NEVEIKSNUMAS BETVARKE IR CHAOSAS BIZNIERIAI GABENA I LIETUVA IS VISU PAKAMPIU SU VIRUSAIS O VALDZIA IR TOLIAU LEIDZIA VYSTYTI SI BIZNI JOKIOS REAKCIJOS NORS PREMJERAS SKELBE KAD BUS UZDARYTOS VISOS SIENOS NUTRAUKIAMI BET KOKIE SKRYDZIAI IR UZKIRSTAS KELIAS SIAM GERAI ISVYSTYTAM BIZNIUI. ,,PREMJERE KUR JUSU PAZADAI KUR JUSU DUOTAS ZODIS TAUTAI'' PREMJERE LAIKYKITES SAVO DUOTO ZODZIO IR PAZADU.

earht king

earht king portretas
kur yra tiesa pasakyta pono verigos ir kito pono premjero jau viskas daugiau skrydžiu nebus, viskas kas nespėjo taip ten tegul buna, nesuprantami ponu išsakyti kalbos žodžiai taip leiskite mums pagalvoti, su kokia burna buvo pasakyta šita įsakymo data ir vėl guma yra tampoma po visa šali, juk viskas karantinas jau eina toliau žmonės laukia tiesos, o ir galėtu būti pradžios darbas juk karantinas buvo skelbtas 14 dienu dvi savaitęs dabar vėl prailgyntas dviems savaitėms, o skrydžiai vis galuoja net iki 31d, kovo, karantinas tesis matomai iki birželio kol visas bacilas parvež, namo, vis kas dien porcijos naujo modėlio modeliai, grižta nusileido specialusis lektuvas kiek ju dar bus o mes vis karantina ilginsim iki begalės nespėjote ponai tupėkite juk jūsų ten niekas nevarė, būkit laimingi , tropiku išsilgotę tupėkite kada baiksis tas karas , viruso , bai, ate, iki
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių