Vilniuje nugriauti buvę Profesinių sąjungų rūmai

Vilniuje, ruošiantis statyti koncertų salę, nugriauti buvę Profesinių sąjungų rūmai.

Užbaigti likusius elektros, šilumos tinklų demontavimo darbus ir sutvarkyti teritoriją tikimasi iki žiemos, BNS informavo Vilniaus miesto savivaldybė.

„Šiuo metu yra atlikti vitražų demontavimo ir pervežimo į restauravimo dirbtuves (jose restauruojami vitražai) darbai. Taip pat atlikti elektros tinklų ir įrenginių perkėlimo, šilumos tinklų įvadų demontavimo darbai. Šiuo metu atlikta apie 80-90 procentų visų griovimo darbų, išvežta apie 70 proc. statybinių atliekų“, – BNS nurodė savivaldybė.

Griovimas kainuos apie 1,8 mln. eurų.

Darbus vykdo konkursą laimėjusios bendrovės „Vaidva“ ir „Statybų kodas“ – kol teritorija nebus sutvarkyta, iki kitų metų pradžios jos prieigose bus draudžiamas automobilių eismas.

Kaip skelbta anksčiau, bus tvarkoma ir gretima Liuteronų sodų teritorija – Vilniaus evangelikų senųjų kapinių kompleksas. Šiems darbams su Europos Sąjungos parama planuojama skirti 14 mln. eurų.

Salė ant Tauro kalno statoma pagal tarptautinį konkursą laimėjusių ispanų architektų „Arquivio architects“ pasiūlytą idėją. Čia numatyta įrengti iki 1,7 tūkst. vietų didžiąją ir 500 vietų mažąją salės, taip pat erdvės barams, vestibiulį su vaizdu į miesto panoramą ir patalpas įvairiai kitai kultūrinei veiklai.

Numatomas koncertų salės projektavimo paslaugų ir statybos darbų biudžetas siekia 52 mln. eurų. Į šią sumą įtrauktos visos su objekto projektavimu, statyba ir įrengimu bei sklypo tvarkymu susijusios išlaidos.

Savivaldybė tvirtina, kad šiuo metu dar tikslinama projektavimo užduotis, sutartį su ispanais tikimasi pasirašyti iki kovo.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Geriausias internetinis darbas

Geriausias internetinis darbas portretas
Google sumokėjo už kiekvieną internetinį darbą nuo savaitės nuo 6000 iki 10000 eurų. Pirmą mėnesį iš „Google“ gavau 27416 eeurų atlyginimą. Laisvalaikiu dirbu 3 valandas per dieną. Tai tikrai patogi vartotojui ir aš tiesiog tokia laiminga, kad apie tai sužinojau. eikite į šią svetainę, kad gautumėte daugiau informacijos ... .................>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

Pranašas MAHOMEDAS

Pranašas MAHOMEDAS portretas
Na vaikučiai apgavo jus dėdulės....Na kokia koncertų salė????Kas ją išlaikys? Gal koncertuos tik MAMUTOVAS ir RADŽIS??????Baikit juokus, žemės sklypas aukso vertės....Tokį niekalą statyti???BUS APARTAMENTAI pasmerktiems gyventi geriau su vaizdu Į VILNIŲ.......( O kiek tų koncertų salių Vilniuje jau yra? ŠTAI : Sporto RŪMAI jau ko verti? o kiek dar smulkesnių stovi tuščios).....Profsąjungų RŪMAI buvo TAUTOS NAMAI. Koks skirtumas kaip pavadinti...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių