Quantcast

Vilniuje koncertuos sunkiojo metalo žvaigždės „Megadeth“

28 metai, 13 albumų, 32 vaizdo klipai, net 10 prestižinių „Grammy” nominacijų ir 30 milijonai parduotų įrašų.

Tokiais faktais galinti pasigirti bene garsiausia pasaulyje sunkiojo metalo grupė „Megadeth“ šią vasarą pirmą kartą atvyks į Lietuvą.

Beveik tris dešimtmečius tokios stiliaus muzikos mėgėjų topų viršūnėse karaliaujantys metalistai iš JAV mūsų šalyje surengs vienintelį pasaulinio turo TH1RT3EN koncertą, kuris įvyks birželio 27-ąją sostinės „Ūkio banko teatro arenoje”.

Išankstinius bilietus į „Megadeth“ pasirodymą jau nuo vasario 21 d. 10 val. ryto pirmiausia galės įsigyti koncertą organizuojančios kompanijos „BDG Music” klubo nariai.

Vieša prekyba bilietais prasidės nuo vasario 23 d. 10 val. ryto visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei www.ticketpro.lt. Pirmieji bilietai kainuos 99 Lt. Dėl pakankamai nedidelės koncertų erdvės bilietų skaičius bus ribotas.

TH1RT3EN yra jau tryliktas amerikiečių sunkiojo metalo pionierių albumas. Jį „Megadeth“ išleido praėjusių metų lapkričio 1-ąją, tą pačią dieną tik 1994-aisiais pasirodė jų albumas „Youthanasia“. Albumas TH1RT3EN – tai pirmasis po 2001-ųjų rinkinio „The World Needs a Hero“, kuriame klausytojai vėl išgirs vieną originalios grupės sudėties narių, bosistą Dave‘ą Ellefsoną.

Pagrindinis naujojo albumo singlas  „Public Enemy No. 1“ šiemet buvo nominuotas geriausio sunkiojo roko/metalo nominacijoje per 54-uosius „Grammy“ apdovanojimus. Metais anksčiau „Grammy“ buvo nominuotas ir kitas šio albumo kūrinys - „Sudden Death“. Šis buvo išleistas, reklamuojant muzikinį video žaidimą „Guitar Hero: Warriors of Rock“. Geriausiųjų „Billboard“ albumų sąraše TH1RT3EN debiutavo 11-oje vietoje ir sulaukė daugybės teigiamų muzikos kritikų atsiliepimų.

Kovingą metalo užtaisą įkvėpė noras atkeršyti

Grupės „Megadeth“ pavadinimas sukurtas pagal JAV karininkų vartoti pradėtą terminą „megadeath“, reiškiantį milijonų žmonių žūtį atominės atakos metu. Šis sunkiojo metalo kolektyvas susikūrė, kai grupės lyderis ir įkūrėjas Dave‘as Mustaine‘as buvo pašalintas iš grupės „Metallica“, kur buvo pagrindiniu gitaristu. Jo kolegos atsisakė dėl impulsyvaus, neprognozuojamo ir agresyvaus elgesio.

1983-aisiais įkūręs „Megadeth“ visas savo emocijas D.Mustaine‘as išliejo į kontraversiškus dainų tekstus, gergždžiančias gitarų partijas ir kaip niekad trankų metalą. „Po to, kai mane išmetė iš grupės „Metallica“, viskas, ko norėjau, buvo jų kraujas. Norėjau būti greitesnis ir sunkesnis už juos“, – yra sakęs „Megadeth“ lyderis. Norėdamas pranokti savo buvusią grupę jis stengėsi kurti kur kas agresyvesnes kompozicijas. Pastangos nenuėjo veltui - 2009-aisiais D.Mustaine‘as buvo paskelbtas geriausiu gitaristu knygoje „The 100 Greatest Metal Guitarists“.

Per ilgus gyvavimo metus „Metadeth“ sudėtis ne kartą keitėsi, koncerto Lietuvoje metu klausytojams be garsiojo D.Mustaine‘o gros bosistas D.Ellefsonas, gitaristas Chrisas Broderickas ir būgnininkas Shawnas Droveris. Pasiruoškite išgirsti naujausias grupės dainas ir senuosius, metalo klasika tapusius hitus, tokius kaip „Symphony of Destruction“, „Holy Wars... The Punishment Due”, „Hangar 18” ir kitus.

Pirmas ir vienintelis metalo grupės „Megadeth“ koncertas Lietuvoje – jau birželio 27-ąją Vilniaus „Ūkio banko teatro arenoje”. Bilietus galite įsigyti svetainėje www.ticketpro.lt  bei „Bilietų pasaulio“ kasose.


Šiame straipsnyje: Megadethrenginiai Vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jeee

Jeee portretas
Reiks pamatyt, bet "bene populiariausia pasaulyje grupė" jie nėra :P
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių