Quantcast

Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose balandį šiluma pinga

Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose balandžio menesį kiek atpigs centralizuotai tiekiama šiluma. .

Vilniuje balandį, palyginti su kovo mėnesiu, šiluma atpigs 1 proc. iki 29,57 cento už kilovatvalandę (su PVM), pranešė Vilniaus savivaldybė. Karšto vandens kaina dar nepaskaičiuota, BNS pranešė „Vilniaus energijos“ atstovai.

Kaune šiluma atpigs 1,5 proc. iki 31,6 cento už kWh, o karštas vanduo - 1,2 proc. iki 22,4-22,06 lito už kubinį metrą, priklausomai nuo to, ar įrengta nuotolinio duomenų nuskaitymo ir perdavimo sistema.

„Šiaulių energijos“ vartotojams šilumos kaina sumažės 1,1 proc. iki 29,89 lito už kWh, o karštas vanduo - 0,8 proc. iki 23,6 lito už kubinį metrą. Anot „Šiaulių energijos“, pigimą lėmė 1,5 proc sumažėjusi gamtinių dujų kaina.


Šiame straipsnyje: šildymasšilumos kaina

NAUJAUSI KOMENTARAI

artistams

artistams portretas
O BIRZELI,LIEPA IR RUGPIUTI DAR DAUGIAU ATPIGS.O TAIP,KAIP BUVO ATPIGE VASARA,ZIEMA STIPRIAI PABRANGS,JUK REIKIA KOMPENSUOTI ISMANYTAS ISLAIDAS.VAGYS,KAIP JUMS GERAI GYVENASI PRIE DABARTINES VALDZIOS.

mikas

mikas portretas
Lietuva durniu salis,kada sildymo sezonas baigiasi ,tada atpinga siluma.Tik kvailas gali patiketi, kad ji pinga.Nesuprantami dalykai vyksta Lietuvoje ,kaip gali uzimti aukstas pareigas zmones ,kurie yra psichiniai ligoniai.Visu esanciu seime,ministerijose,miestu savivaldybese, ju patareju psichine bukle turetu patikrinti psichiatrai.Hitleris irgi buvo psichinis ligonis ,sirgo sizofrenija,jam turejo buti uzdrausta sali valdyti.

morta

morta portretas
Pries rinkimus nori liaudi apdurnyti,neklausykite ka jie kalba pries rinkimus,tai yra priesrinkiminis triukas.Vasara nesvarbu kiek kainuos sildymas ,nes vasara nesildomi butai.Idomu ar dujos atpigs?Jei sildymas pigs, tai ir dujos turetu atpigti... .
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių