Quantcast

Vilniuje jau rengiamos ekskursijos apie išgyventus sunkmečius

Nors atrodytų, jog toks rimtas ekonominis nuosmukis Lietuvą užklupo pirmą kartą, krizių mūsų šalies istorijoje buvo ne viena, ir apie jas, išgyventas Vilniuje, nuo šiol bus pasakojama naujoje turizmo agentūros „Vaiduokliai“ ekskursijoje „Ekonominė naktis“.

Liepos 17 dieną, 21 val. rengiamas pirmasis vilniečiams ir miesto svečiams skirtas antikrizinis turas, kurios metu gidė atskleis, kokios ekonominės problemos jau yra sudrebinusios Lietuvos sostinę ir kaip tų laikų nuosmukius įveikė gyventojai ir miesto verslininkai.

„Pastaruoju metu krizė tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi - apie ją kalbama nuolatos. Todėl ir nusprendėme papasakoti apie tas ekonomines duobes, kurios jau įrašytos į Vilniaus istoriją“, - sakė „Vaiduoklių“ direktorė Marta Zotikova. „Be to, įdomu pažvelgti į praeitį ir sužinoti tuometinius sprendimus - galbūt naudingi jie būtų ir šiandien?“

M.Zotikova patikino, jog jei pirmoji ekskursija „Ekonominė naktis“ pasiteisins, ji bus įtraukta į nuolat rengiamų pasivaikščiojimų sąrašą ir gidės specialiai paruoštas antikrizinis pasakojimas bus siūlomas kiekvieną mėnesį.

Į naująją „Vaiduoklių“ ekskursiją bilietai kainuoja po 30 litų, o juos galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose arba internetu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių