Quantcast

Vilniuje į šulinį įkrito automobilių žiedu bandęs eiti vyras

Trečiadienį apie 14 val. Vilniuje į atidarytą šulinį įkrito ir sunkiai susižalojo maždaug 45 metų vyras. Nelaimė įvyko autotransporto žiede Žirmūnuose, ties „Iki Minskas“ parduotuve. 

Kaip pasakojo žiede apželidinimo darbus vykdę įmonės „Zunda“ darbuotojai, vyras perėjo kelią ir toliau patraukė per žalią veją. Į praeivį žmonės nekreipė dėmesio ir dirbo toliau. Po kiek laiko atsisukę jie pamatė, kad vyro nebėra, šalia atidengto šulinio voliojosi tik jo kuprinė.

Priėję prie šulinio, darbuotojai pamatė jo viduje gulintį žmogų ir bendruoju pagalbos telefonu apie nelaimę informavo specialiąsias tarnybas. „Nežinojome, ar jis buvo gyvas ar ne“, - pasakojo išsigandę darbuotojai.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai, nusileido į šulinį ir nelaimėlį iškėlė. Greitosios pagalbos medikai jį išvežė į ligoninę. Spėjama, kad vyrui gali būti pažeistas stuburas bei kaklo slanksteliai.

Nukentėjusysis nėra benamis. Jis gyvena visai netoliese esančioje Tuskulėnų gatvėje. Manoma, kad šiek tiek išgėręs vyras, eidamas žiedu, tiesiog bandė trumpinti kelią į namus.


Šiame straipsnyje: šulinysnelaimė vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių