Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje bus siekiama grožio rekordo

2012-05-18 13:55
Vilniuje bus siekiama grožio  rekordo
Vilniuje bus siekiama grožio rekordo / Organizatorių archyvo nuotr.
Turinys

Gegužės 25 dieną, penktadienį, 16 val., Vilniuje prekybos centre „Gedimino 9“ bus seikiama daugiausia vienu metu ir vienoje vietoje grimuojamų merginų rekordo.

Toks rekordas pirmą kartą organizuojamas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

„Renginio tikslas – į vieną vietą suburti kuo daugiau profesionalių grimuotojų bei visažistų ir pademonstruoti, kas yra profesionalus makiažas ir kodėl moterims naudinga grožio eksperto konsultacija. Taip pat sugriauti įsišaknijusį mitą, kad makiažo specialistų paslaugomis galima naudotis tik išskirtinėmis gyvenimo progomis".

Pasak rengėjų, šiuo rekordu siekiama atkreipti moterų dėmesį į dažniausiai daromas makiažo klaidas – neteisingai naudojamą kosmetiką, per ryškų dieninį makiažą, netinkamai parenkamus pudros atspalvius arba besaikį jos naudojimą, netinkamai tepamus akių šešėlius, veido skaistalus ir kt.

„Mūsų moterims trūksta elementarių žinių, kaip dažytis, todėl norime, kad kuo daugiau merginų iš arčiau susipažintų su makiažo darymo technika, įsiklausytų į specialistų patarimus. Juk kai norime nusikirpti plaukus einame pas kirpėją, bet kai norime gražiai pasidažyti kažkodėl labiausiai pasitikim savimi", - sako rengėjai.

Tikimasi, kad siekti grožio rekordo pavyks suburti per 50 Lietuvos makiažo profesionalų.
Šiuo metu norą prisijungti prie idėjos pareiškė jau beveik 30 visažitų. Rekordą fiksuos Lietuvos rekordų agentūra „Factum“.