Vilnietės išžaginimu įtariamas danas nori bendrauti su žmona

Išžaginimu ir seksualiniu prievartavimu įtariamas, šiuo metu suimtas Danijos pilietis Bjarke Gallas Bernaras Schultzas siekia bendrauti su savo šeimos nariais.

Penktadienį Vilniaus apygardos teismas (VAT) nagrinėjo jo ir jo žmonos Galinos Schultz skundus, kuriais skųstos rugpjūčio 13 dieną priimtos Vilniaus miesto 3-iojo apylinkės teismo nutartys.

Šiomis nutartimis B.G.B. Schultzui neišduotas daugkartinis leidimas matytis su šeimos nariais, o jo sutuoktinei Galinai bei sūnui neleista su Danijos piliečiu pasimatyti.
VAT posėdyje penktadienį dalyvavo vienintelis prokuroras Vladimiras Sergejevas. Nei B.G.B. Schultzo, nei jo atstovų nebuvo.

Prokuras tvirtino, esą VAT turėtų palikti galioti pirmosios instancijos teismo nutartis, nes G.Schultz yra įtraukta į apklaustųjų sąrašą.

"Leisti 2 asmenims, kurie suinteresuoti bylos baigtimi, susitikti būtų per daug rizikinga", - teigė V.Sergejevas.
Anot prokuroro, byla jau rugsėjo pradžioje turėtų būti pradėta nagrinėti teisme, taigi svarstyti dėl galimybės sutuoktiniams susitikti galima būtų spręsti po jų apklausų.

VAT nutartį skelbs rugsėjo 1 dieną.

Danijos pilietis B.G.B. Schultzas pagarsėjo, kai žiniasklaidoje pasirodė informacija, esą jis gegužės pabaigoje beveik parą Vilniaus centre esančiame bute kalino vilnietę studentę.

Nukentėjusioji pareigūnams teigė, kad užsienietis ją mušė ir išprievartavo.

Vėliau pasirodė pranešimų esą nuo jo nukentėjo ir daugiau merginų.


Šiame straipsnyje: danasdanas prievartautojas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių