Quantcast

Vilnietė L.Kuliešaitė tapo „Beauty of the World“ I-ąja vicemis

Gegužės 6 dieną Kinijoje Kunming mieste vykusio tarptautinio grožio ir mados festivalio „Beauty of the World“ finale vilnietė Laura Kuliešaitė laimėjo antrąją vietą.

Konkurse dalyvavo 44 šalių atstovės. Jų tarpe – ir lietuvaitė Laura Kuliešaitė, kuriai konkursas buvo labai sėkmingas – ji buvo paskelbta I-ąja vicemis.

Tai labai didelė atsakomybė, kadangi pagal taisykles jei nugalėtoja dėl kokių nors priežasčių netektų karūnos, visas jos teises ir pareigas perima antrosios vietos laimėtoja.

Konkursas Kinijoje vyko balandžio 26 – gegužės 8 d. Dalyvės keliavo po grožio sostine tampančią Kinija, kurioje jau keletą metų vyksta pagrindiniai grožio renginiai, susitiko su Kunming Vyriausybės nariais, dalyvavo spaudos konferencijose, mados pristatymuose.

Finaliniame renginyje merginos pasirodė su tautiniais kostiumais, maudymosi kostiumėliai ir vakarinėmis suknelėmis. Įspūdingą, rytietiškų motyvų finalinio Lauros pasirodymo suknelę sukūrė dizainerė Irena Brusokienė.

Laura Kuliešaitė – 180 cm. ūgio dvidešimtmetė vilnietė studentė, laisvalaikiu dirbanti modeliu, kalbanti rusų ir anglų kalbomis.

Konkurse „Beauty of the World“ lietuvaitės dalyvauja antrą kartą, praėjusiais metais šiame konkurse dalyvavusi Alina Aksomaitytė iškovojo „Gražiausios eisenos“ nominaciją.

Į šį renginį delegatės atrenkamos labai kruopščiai – kiekvienos šalies Nacionalinis Direktorius turi pasiūlyti tris savo šalies kandidates, iš kurių į renginį pakviečiama tik viena.

Lietuvoje konkurso atstovai – VšĮ „Pramogų akademija“


Šiame straipsnyje: KuliešaitėBeauty of the World

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių