Vilniečiai sveikos gyvensenos paslapčių sėmėsi Vingio parke

Gegužės 12 dieną Vilniaus Vingio parke sveikos gyvensenos paslaptimis su miestiečiais dalinosi tuzinas įvairių sveikatingumo organizacijų.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuota švente ,,Judėjimas kaip pasaka!” buvo minima Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena.

Renginys prasidėjo nuotaikinga 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių simbolio Šauliuko vedama mankšta, kurios metu lietaus nepabūgę savanoriai ir renginio dalyviai ne tik šoko, bet ir kvietė saulę nušviesti dangų.

Sveikos gyvensenos paslapčių sužinoti bei sušilti buvo galima ir besimokant šiaurietiško ėjimo technikos, užsukus į pirtelę-palapinę, dalyvaujant karinėse estafetėse ar ragaujant karštą vegetarišką sriubą.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos visuomenės sveikatos specialistai visiems besidomintiems demonstravo, kaip suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiems fizinio aktyvumo ir sporto renginių metu, kvietė sudalyvauti fizinės ištvermės įvertinime, dalino patarimus, kaip padidinti širdies ir kvėpavimo sistemos ištvermę bei kaip išvengti judėjimo sukeltų traumų.  

Renginio metu savo būdus, kaip išsaugoti sveikatą ir jaunystę pristatę šri šri jogos, tai chi, karate, capoeira, kalanetikos, flamenco, zumbos specialistai vieningai pritarė minčiai, kad viena svarbiausių ilgo ir sveiko gyvenimo paslapčių – judėjimas, aktyvus ir sportiškas laisvalaikis.

TAFISA žaidynių savanoriai visus užsukusius į renginį ragino atvykti į pasaulines sporto visiems žaidynes „Šiauliai 2012“ ir savo jėgas išbandyti įvairiose sporto rungtyse varžantis su aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjais iš viso pasaulio. TAFISA žaidynės, kurios vyks liepos 5-11 dienomis visame Šiaulių regione yra atviros visiems neprofesionaliems sportininkams. Žaidynių metu vyks įvairūs kultūros, sveikatingumo renginiai, tarptautinės konferencijos.


Šiame straipsnyje: Judėjimas kaip pasakasveikata

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Puikiai organizuotas, įdomus ir naudingas renginys. Užjaučiu vilniečius, patingėjusius atvykti į Vingio parką ir dalyvauti.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių