Vilniečiai skuba skiepytis trečia vakcinos doze: norinčiųjų antplūdis, neapsieita be incidentų

  • Teksto dydis:

Vilniečiai suskubo skiepytis trečiomis vakcinos dozėmis. Norinčiųjų antplūdis, tad neapsieita be incidentų.

Vietų kur pasiskiepyti yra apie 50, tačiau didžioji dauguma suplūdo į „Litexpo“. Prie centro nusidriekė eilė, – laukti teko daugiau nei valandą. Tad specialistai prašo būti sąmoningais – rinktis ir kitas vietas, o esant tokiai situacijai registruotis iš anksto, informuoja LNK žinių tarnyba.

Į „Litexpo“ vakcinacijos centrą žmonės atvažiavo nuo ryto, manė, kad pavyks išvengi eilių.

„Visi mes laukiame nuo ankstyvo ryto, bus priimami ir be registracijos, tai ko mes čia atvažiavome ir laukiame, jei čia į mus nereaguoja niekas“, – piktinosi trečio skiepo eilėje laukusi vyresnio amžiaus vilnietė.

Žmonės stojo į dvi eiles – vienoje su registracija, kitoje be. Užsiregistravusiems suteikiama pirmenybė, tačiau įleidžiami ir stoję į gyvą eilę.

Centro koordinatorė sako skiepytis galima ir poliklinikose bei vaistinėse, tačiau žmonės kažkodėl vis tiek plūsta į „Litexpo“, o čia pajėgumai sumažinti nuo vasaros.

„Pirmus skiepus čia gavau, tai ir trečią čia gauti norėčiau“, – žurnalistams sakė eilėje stovėjusi moteris.

Plačiau – reportaže:NAUJAUSI KOMENTARAI

Otas

Otas portretas
O jiems kitos iseities ir nebera.

nu geras

nu geras portretas
ziuriu zmones megsta eiles, grustis, laukti, kamsciai ir t.t...na kaip sakant gyvenimo atiduoti laiku tik uz nieka...o del vakcinu tai pilnu ju, gi nemirsite palauke dar kelias dienas ar savaites ir gausite ramiai tas vakcinas,,,ko cia trieskiojat,,,ar jau kelioniu prisipirke 2022 metais ir todel lekiate...

DUOK DURNIUI KELIA

DUOK DURNIUI KELIA portretas
BUS 4, 5 IR DAUGIAU VAKCINU. KUO AVINU DAUGIAU, TAI VAKCINU NETRUKS
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių