Quantcast

Vilniečiai raginami pranešti apie atsivėrusias duobes keliuose

Prasidėjus permainingiems orams – nuolat keičiantis minusinei ir pliusinei temperatūrai, sparčiai pradėjo irti senos miesto gatvių dangos, atsirado plyšių, duobių, kitokių pažeidimų, todėl mieste nuolat lopomos avaringos kelių duobės, informuoja savivaldybė.

Kai oro temperatūra nuolat bus teigiama, Savivaldybės Miesto ūkio specialistai pradės kasdienius reidus po visą miestą ir iki balandžio planuoja sutvarkyti visas po žiemos miesto gatvėse atsiradusias duobes ir kitus dangos pažeidimus.

Vilniaus miesto gatves tvarko trys bendrovės – UAB „Kerista“ prižiūri vakarinę miesto dalį – nuo Lazdynų iki Pašilaičių mikrorajonų, UAB „Gatvių statyba“ tvarko Verkių, Žirmūnų, Antakalnio teritorijas, bendrovė „Tiltuva“ – tiltus ir viadukus ir  „Grinda“ –  likusias miesto teritorijas.

Vairuotojai, nukentėję dėl gatvėje atsivėrusios duobės ir apdraudę savo automobilį „Kasko“ draudimu, turi kreiptis į savo draudimo kompaniją. Vairuotojai, apdraudę transporto priemones civiliniu draudimu ir nukentėję dėl gatvėje atsivėrusios duobės, turėtų kreiptis į tą gatvę administruojančią įmonę bei policijos pareigūnus.

Visi eismo dalyviai, pastebėję itin gilias (apie 10 cm gylio, pažeidusias abu asfalto sluoksnius) avarines duobes Vilniaus  gatvėse, kviečiami pranešti apie jas UAB „Grinda“ avarinei tarnybai tel. 215 21 12.

Praėjusiais metais dėl žalos atlyginimo į Savivaldybę kreipėsi iš viso apie 150 apgadintų automobilių vairuotojų, draudimo bendrovių. Šiais metais  – 7  vairuotojai.


Šiame straipsnyje: duobėgatvė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Marius

Marius portretas
Sveiki, noriu pranešti del netinkamos kelio dangos.Tarp pelesos 77/1 namo ir ramibes 4g.,pagrindinio kelio danga yra banguota!.važiuojančios krovininės mašinos sudaro vibracija,delto dreba pelesos 77/1 stovintis namas!.ir dar yra duobe!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių