Quantcast

Vilniečiai pasipiktino savivaldybės veiksmais prieš barą „Soul Box“

Sostinės savivaldybės sprendimu apriboti prekybos alkoholiu laiką sostinės barams „Soul Box“ ir „Gorky“ pasipiktinę vilniečiai socialiniame tinkle „Facebook“ lieja pyktį ant mero Artūro Zuoko ir miesto tarybos narių.

Po portalo diena.lt straipsnio apie savivaldybės sprendimą dėl neva keliamo triukšmo apriboti Vilniaus gatvėje įsikūrusio bendrovės „Sielos dėžė“ baro prekybos alkoholiu laiką nuo 8 iki 24 val. kilo jo lankytojų pasipiktinimo banga.

Vilniečiai vienas po kito klausė mero, kodėl nuspręsta žlugdyti vieną ramiausių ir saugiausių sostinės barų. Socialiniame tinkle jau įkurta ir grupė „Kultūra nėra triukšmas“, kurioje toliau liejamas apmaudas dėl miesto valdininkų sprendimas.

„Taigi, man kelia susirūpinimą, kodėl Vilniuje tuojau taps dar labiau ankšta. Jau 3 vietos, kur žmonės nuoširdžiai ieško aktualios muzikos ir intelektualesnės kompanijos, nugrimzdo į apribojimų pinkles“, - rašo žinomas sostinės muzikantas Vitalijus „Vaiperis“ Puzyriovas.

Ilgai į pasipiktinusių vilniečių skundus nereagavęs meras vėliau vis dėlto išdėstė ir priežastis, kodėl taip buvo padaryta.

„Tik pakartosiu, kad VMS priklauso vykdyti įstatymus, kaip ir baro savininkams. Taryba apribojo darbo laiką iki 24 val. Jei baro šeimininkai būtų ištaisę bent dalį policijos ir kitų institucijų nustatytų pažeidimų, Tarybos nariai nebūtų vienbalsiai palaikę tokio sprendimo. Galiu pasakyti, kad mes labai rezervuotai žiūrime į gyventojų priekaištus tokioms įstaigoms. Ne viena tarnyba tiria gyventojų priekaištus, duodamas laikas ištaisyti trūkumus ir t.t. Tokie sprendimai tai jau kraštutinė priemonė, kurios imtasi po ilgų laiko. Baro šeimininkai gali visada padėti ištaisyti“, - rašo meras A.Zuokas.


Šiame straipsnyje: soul boxsavivaldybėbaras

NAUJAUSI KOMENTARAI

gaspa

gaspa portretas
nu bet tai kaip jaustis zmonem, kurie brandino ta versla ne vienerius metus, idejo visa savo siela i ta dezute, stenges atnesti i miesto centra nauja renginiu kokybes standarta. Cia istikro yra aukstas cinizmo laipsnis, nepagarba ir aktyviam ir versliam jaunimui. Zuokas eme ir nusishlapino ant ju visu. taigi net ir totaliam retardui aisku, kad cia susidorojimas. nepatiko skaidriai dirbantis, nemokantis atkatu baras? Galiu pasakyti viena, mano aplinka ir tame tarpe as desime visas pastangas, kad tokie politikos retardai nebebutu renkami. kadangi ziurint i boxo statistini lankytoja, galima teigti jog tai ispruses, issilavines menines sielos zmogus. tai zuokas savo siuo nepaaiskinamu zhygdarbiu neteko daugumos ju paramos :). vis dar viliuosi kad savininkai ir savivaldybe susitars, nes tai yra zhala tiek teisingai visuomenei tiek paciam miestui. gyvenkit su taika ir su sazine.

G

G portretas
VARGŠAS BOO

Nikita

Nikita portretas
Zuokai nemorozink !!!
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių