Quantcast

Vilniečiai kviečiami pateikti rekomendacijas Senamiesčiui

  • Teksto dydis:

Vilniaus miesto savivaldybėje baigiamos rengti rekomendacijos, kaip turėtų atrodyti Senamiesčio gatvės: kokio stiliaus šiukšliadėžės, šviestuvai, dviračių stovai turėtų būti įrenginėjami, kokio tipo danga (asfaltas, granitas, lauko rieduliai ar kt.) turėtų būti naudojama ir pan.

Šios rekomendacijos bus naudojamos tam, kad atliekant darbus šioje sostinės zonoje būtų išsaugotas jos unikalumas. Gyventojai kviečiami susipažinti su šiuo planu ir pateikti siūlymus jo papildymui.

Planas rengtas Vilniaus mero Artūro Zuoko pavedimu, kad, atliekant darbus centrinėje miesto dalyje, būtų išlaikyta vieninga ir tai teritorijai tinkama stilistika ir vientisumas.

Parengtose rekomendacijose centrinė miesto dalis suskirstyta į 11 zonų tai - Vilniaus Pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritorija, istorinis miesto branduolys, Totorių – Lukiškių, Vingrių, Rūdininkų - Aštriojo galo, Subačiaus – Paplaujos, Antakalnio, Užupio, Sluškų – Antakalnio priemiesčiai, Bernardinų sodas ir Žemutinė Naumiesčio terasa ir 3 grupės gatvių.

Teikti siūlymus dėl rekomendacijų galima Vidai Kukelkienei, el.p. vida.kukelkiene@vplanas.lt iki lapkričio 3 dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Edas

Edas portretas
O kur galima susipažinti su profesionalų jau pateikta medžiaga?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių