Quantcast

Vilniaus valdžia naujai taksi įmonei nori atseikėti 500 tūkst. litų

Vilniaus savivaldybė ketina kartu su bendrove „Vilniaus viešasis transportas“ kurti taksi paslaugas teikiančią viešąją įstaigą „Start Vilnius“.

Tam sostinės valdžia žada skirti 500 tūkst. litų piniginį įnašą.

Tai numatantis projektas bus svarstomas trečiadienio savivaldybės tarybos posėdyje.

Anot projekto, ši įstaiga tenkintų Vilniaus miesto gyventojų ir sostinės svečių susisiekimo poreikius, teikiant keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais taksi paslaugas.

Ji aptarnautų keleivius, vykstančius vietinio ir tolimojo susisiekimo taksi maršrutais, teiktų skambučių centro paslaugas, organizuotų darbuotojų profesinės kvalifikacijos kėlimą finansuodama jų aukštojo, profesinio ir kitokio mokymo studijas, kvalifikacijos kėlimo kursus, teiktų reklamos bei automobilių nuomos paslaugas.
Taip pat leistų mokslinius, praktinius, informacinius, metodinius ir kitus leidinius, galėtų teikti labdarą ar paramą.

Vasario pradžioje taip pat nuspręsta savivaldybės įmonėje „Susisiekimo paslaugos“ steigti dispečerinę, kuri suvienys laikinuosius taksi leidimus gavusius vairuotojus, o vilniečiai galės taksi vairuotojus išsikviesti vienu trumpuoju numeriu.

Policija, prokuratūra ir Valstybinė mokesčių inspekcija Vilniaus mieste ir jo apylinkėse maždaug prieš mėnesį atliko daugiau nei 60 kratų taksi įmonėse, sulaikyta įtariamųjų. Teisėsaugininkai teigia, kad taksi šešėliniame versle neapskaitytų pinigų suma galėjo siekti dešimtis milijonų litų.

Per kratas rasta ir paimta daugiau kaip 30-ties įmonių buhalterinė apskaita, įvairių dokumentų, kitų svarbių duomenų.

Skaičiuojama, kad įmonės, kuriose buvo atliktos kratos, užėmė apie 70 proc. Vilniaus miesto taksi rinkos.


Šiame straipsnyje: Savivaldybės taksitaksi

NAUJAUSI KOMENTARAI

666

666 portretas
eiline vagyste ir tiek . nebent galimas butu toks variantas jei : panaikint visas privacias taksi vilniaus mieste , ir neleist joms atsidaryti maziausiai 10 metu . O cia ka siulo tai eiline vagyste . Geriau priveskit dirbti valstybes tarnautojus kurie reimciau tikrintu taksi ir mikroautobusus . Na ir aisku prie to pacio turgai , kiskai ir t.t. nes cia vienoda vagiu kontora ir jei pastebesit tam tikra tendensija tai ar tai taksi ar tai turgai viskas vyksta vienoda aferistine linkme - o tie aferistai valstybinese istaigose dalina saviems simtus tukstanciu aceit kazkokiam tai geram tikslui tik va tas tikslas gerai is anksto paruosta programa per kuria praplaus pinigelius .

JonasK

JonasK portretas
Šaunuolis p.Zuokas.Palaikau jį.Prieš 20 metų įvedžiau tvarką taksi versle Kaune ir paisekė.Pasiseks ir Jums.Tik neatskleiskite per daug info darbuotojams,konkurentams,nes šioje šalyje mažai beliko patikimų piliečių.Mane išdavė,apgavo net artimiausi draugai,kad užvaldyt,nukopijuot,sužlugdyt verslą.Manau jie patys dabar ant bankroto ribos.Firmų pavadinimų nevardinsiu.Jų yra 8 kurias,kaip įkūrė,žino patys dabartiniai savininkai.Sėkmės Jums mere.Taksi - miesto veidas.Neleisčiau nei vienam vadovui eiti pareigas,nesusipažinusiam su taksi verslu Vokietijoje.

veteranas

veteranas portretas
gal nusipirkime taksi numerių(juk yra skelbimuose internete ir spaudoje)burkimės į grupeles,kaip Palangoje ir dirbkime be jokių dispečerinių,mokesčių firmoms,patys reklamuodamiesi save,geromis kainomis,švariais automobiliais,kultūringu aptarnavimu.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių