Quantcast

Vilniaus valdininkas supainiojo viešuosius ir privačius interesus

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, kad sostinės valdininkas, organizavęs konkursą, kurį laimėjo jo sūnaus darbovietė, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

Pasak VTEK, Juliui Skesteniui, laikinai vykdant Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir ugdymo departamento direktoriaus pareigas, susidarė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme nurodyta interesų konflikto situacija dėl departamento organizuoto viešojo konkurso maisto produktams Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pirkti.

Šiame konkurse dalyvavo ir jį laimėjo bendrovė, kurioje dirbo J.Skestenio sūnus. Numatyta, kad per metus ikimokyklinės įstaigos turėtų gauti maisto produktų daugiau nei už 15 mln. litų.

Dabartinės J.Skestenio pareigos savivaldybėje - Švietimo departamento direktoriaus pavaduotojas.

"J.Skestenis privalėjo šio įstatymo nustatyta tvarka minėtojo intereso savo veikloje vengti: apie interesų konflikto situaciją informuoti administracijos direktorių, papildyti savo privačių interesų deklaraciją ir nusišalinti nuo bet kokių veiksmų, susijusių su minėto viešojo pirkimo procedūromis", - penktadienį paskelbė VTEK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių