Quantcast

Vilniaus universiteto bendruomenė ūžė Gedimino prospekte

  • Teksto dydis:

Vilniaus universitetas, vienas seniausių Vidurio ir Rytų Europoje, pirmadienį pradėjo 435-uosius studijų metus.

"Per šį laiką Vilniaus universiteto veidas keitėsi, nes jį formavo skirtingų epochų auklėtiniai, profesūra. Dabar mūsų Alma Mater dabartis ir ateitis priklauso nuo Jūsų, mieli kolegos.
Šiemet mūsų bendruomenę papildė daugiau nei 3,5 tūkstančio bakalauro studijų pirmakursių, o iš viso mūsų yra per 26 tūkstančius. Tad visi kartu kurkime tokį Universitetą, kuriame tradicijos derėtų su modernumu, o mokslas – su kultūra. Lai rugsėjo pradžia vienus paskatina imtis naujų darbų, kitus – tęsti tai, kas jau pradėta, o trečius – raškyti kelerių darbo metų triūso vaisius", - tokiais žodžiais akademinę benduomenę pasveikino l. e. p. Vilniaus universiteto rektoriaus profesorius Jūras Banys.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir jau 10-metį mininčių alumnų eisena į universiteto centrinių rūmų Didįjį kiemą žygiavo nuo Seimo rūmų.NAUJAUSI KOMENTARAI

ES ar ESS?

ES ar ESS? portretas
Lietuviško verslo jau pirmojo veiklos žingsnio yra nepakeliamai didelė kaina. Žudanti. Pvz.: Anglijoje MMA yra kiek daugiau nei 1000 angliškų pinigų. Įmonės registravimas kainuoja apie 40 angliškų pinigų. Yra žinomas lietuviškas pavyzdys Anglijoje, kai įmonės registravimas kainavo apie 18 angliškų pinigų. Lietuvoje MMA yra 1000 lietuviškų pinigų. Mažosios bendrijos (nuo 2012 rugpjūčio supaprastinto veiklos tvarkymo ir naujadaro) registravimas kainuoja apie 300 lietuviškų pinigų!!! Ar dar ilgai dykaduoniai kankins Lietuvoje dirbančius žmones?

ES ar ESS?

ES ar ESS? portretas
Anglijoje neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) yra apie 3100 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. NPD Anglijoje didinamas kasmet nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. LIETUVOJE 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė NPD skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0!!! Klausimas. Kur yra LIETUVA? Europos sąjungos (ES) bendrijoje, ar Europos sukčių sueigoje (ESS)?

Kada LIETUVOJE išnyks dykaduoniai?

Kada LIETUVOJE išnyks dykaduoniai?  portretas
Lietuvos viešasis sektorius yra didelė našta valstybės biudžetui. Apie 30% visų šalies dirbančiųjų yra valstybinio sektoriaus darbuotojai, tuo tarpu išsivysčiusiose pasaulio šalyse vidurkis apie 18%
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių