Quantcast

„Vilniaus troleibusus“ apleidžia generalinis direktorius

Penktadienį „Vilniaus troleibusų“ generaliniam direktoriui Jonui Bagdonavičiui bendrovėje paskutinė diena. Direktorius Vilniaus miesto savivaldybės įmonę apleidžia savo noru.

J.Bagdonavičius „Vilniaus troleibusams“ vadovavo 23 metus, tačiau pastaraisiais mėnesiais vadovas pajuto nebegalįs eiti pareigų dėl ligos. Kita pasitraukimo priežastis -  įmonę smaugiančios 36 mln. litų skolos.  Dėl to jis kreipės į bendrovės valdybą prašydamas, kad jis nuo spalio 16 dienos būtų atleidžiamas iš „Vilniaus troleibusų“ generalinio direktoriaus pareigų. Valdyba J.Bagdonavičiaus prašymą patenkino.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas tikino, kad J.Bagdonavičius iš pareigų traukiasi savo noru, todėl jam jokios išeitinės kompensacijos nebus mokamos, nors,  portalo žiniomis, generaliniam direktoriui bus išmokėta 6 mėnesių vidutinio atlyginimo dydžio išeitinė išmoka.

Kol kas Vilniaus miesto savivaldybė nėra numačiusi, kas pakeis atleidžiamą vadovą. J.Bagdonavičių nuo pirmadienio laikinai pavaduos „Vilniaus troleibusų“ I-ojo arba II-ojo troleibusų parko direktorius. Tačiau neabejojama, kad artimiausiu metu bus paskirtas ir nuolatinis bendrovės vadovas. Tikėtina, kad juo taps valdančiajai socialdemokratų partijai lojalus asmuo.

Mat ši politinė partija derasi su Vilniaus savivaldybės valdančiosios koalicijos partneriais, kad jos įtakon būtų perleista savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“, iš kurios parėjusią savaitę buvo atleistas direktorius Vaidotas Antanavičius. Kadangi iki kitų metų pradžios planuojama „Susisiekimo paslaugas“, „Vilniaus troleibusus“ bei „Vilniaus autobusus“ apjungti į vieną įmonę, greičiausiai jos visos trys ir pateks Vilniaus socialdemokratų partijos įtakon.


Šiame straipsnyje: Vilniaus troleibusai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių