Vilniaus teismas paskelbė pertrauką ginče tarp E. Gentvilo ir jūrų uosto

niu jo

niu jo portretas
vaitkus dar pasigailes,kad lindo i politika,jei dar nesigaili.Turejo suprasti,kad isnarstys po kauleli jo tamsia biografija.Dabar visos aferos lenda i pavirsiu...

Vytautas

Vytautas portretas
Laikas E.G atsakyti už visišką nekompetenciją ir korupciją. Prisiminkime Šventosios uostą. Pastatė partijos kolegę direktoriauti, paskyrė kosminį atlyginimą ir štai rezultatas: uosto nėra, įplaukti gali tik su baidare, pinigai ir laikas iššvaistyti. Prognozuoju: šito žmogelio kitą kadenciją nematysime nei seime, nei savivaldybėje nei ES parlamente. Finta la comedy.

kopija

kopija portretas
Girdejau ganda, kad jei laimes Vaitkus rinkimuose , tai su Titovu jungsis :), mums siu pakaliku nereikia, tegu vaziuoja i KALININGRADA.

TIKRA TIESA

TIKRA TIESA portretas
Labai gerbiu E.Gentvila, jis Klaipedos uosto meras !

jop

jop portretas
Vaitkus sia korta ismete pries rinkimus, kad sumenkinti liberalu partijos autoriteta, ka visi ir daro per paskutinius 2 metus. Vaitkus eina va bank, bet tikrai sioje vietoje jis pralos, tikrai pralos, nes elgiasi nesaziningai.

Alina

Alina portretas
Ne Jurgutis siūlė kyšį, o iš jo reikalavo pusės milijono duoklės. Jurgutis bandė derėtis, todėl ir buvo nubaustas, pasiūlęs tik 200000.

Bob

Bob portretas
zuliku liberalu smotriaciy

...

... portretas
Prasideda....

O

O portretas
kgbistai visi vagis jie galvojo kad niekas nesuzinos,bet nebuna taip kiek KGBziurke prisivoge.

Kaip Masiolas?

Kaip Masiolas? portretas
T.y. kaip masiolas lauks senaties termino?

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Kas laimės rinkimus, to bus ir teisybė? Nusikalstamą teisinę sistemą valdo dar didesnė GrybLandsbergyno nusikalstama gauja. Padėjau tašką, o ne klaustuką, kad man pradėtų ikiteisminį tyrimą. Mano tel.8 662 33770.

benderas

benderas portretas
oj ženia ženia, drebėk, gali būti, kad vienutėn keliausi greičiau nei eligijus

DEDE

DEDE portretas
Antras skaidruolis liberalas po Masiulio.Bet atrodo,kad mokinys mokytojo nepralenke...

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Savivaldos juridinis skyrius turi taip teisiškai persekioti nuostolius Klaipėdos žmonėms ir darančius valdininkus. Perkeliam uosto praktiką į Klaipėdos savivaldybę ir žiūrėk pusę savivaldos viršininkų turės eiti ubagauti , kad padengti nors menką dalelę pridarytų nuostolių. Tik tada galima tikėtis kad nauji žmonės tokiomis sąlygomis apsiėmę dirbti , vadovausis Klaipėdiečių interesais , o ne siaurais partiniais ar vor vzakonė įstatymais.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Žaliam-raudonajam , Klaipėdos gyventojai pateiks ieškinį šimtams milijonų už miesto taršą ir gyventojų nuodijimą, kad maža nepasirodys. Aišku, bėdoje padės,savo partietį ,buvusi socialdarbo partiją, nes valstybės dotacija jau pakeliui.

Vaitkaus darbai

Vaitkaus darbai portretas
Prieš kelis metus valstybė atleido uosto direkciją nuo mokesčių pajamoms gautoms už laivų įplaukimą į uostą. Kiek atpigo mokestis laivams? Ogi nieko. Už papildomas lėšas pasikėlė algas, atnaujino tarnybinių automobilių parką. Vietoj to, kad mūsų uostamiestis taptu konkurencingesnis, uostas dabar priverstas krauti krovinius, kurių kratosi kiti - anglį, metalo laužą, rūdą ir t.t. Mes dabar skundžiamės dėl teršiamo oro, dulkių, bet nesusimastom, kad ne krovos kompanijų, o vienos iš valstybinių įstaigų didžiausia kaltė. Jus tai tenkina, tai balsuokite už Vaitkų...

Tai ir taip aisku.

Tai ir taip aisku. portretas
Vaitkaus aferos viena po kitos lenda i dienos sviesa, o dar yra kvaileliu miestelenu kurie palaiko vagi parsidave Vaitku.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių