Vilniaus taryba: darželis Santariškėse - kitais metais

Naujai statomame darželyje Santariškėse bus diegiami sprendiniai, užtikrinantys efektyvų energijos suvartojimą: didinamas apšiltinimo sluoksnis, lauko durų ir langų pakeitimas į geresnes energetines savybes turinčius gaminius, energetiškai efektyvi apšvietimo sistema ir kt. Tam šiandien pritarė Vilniaus miesto savivaldybės taryba.

Daugiau nei 200 vietų darželis planuojamas sklype, esančiame tarp J. Franko, Santariškių ir Skersinės gatvių. Darželis turėtų būti pastatytas kitais metais.

Planuojama, kad statomas darželis atitiks aukščiausią energetinio efektyvumo klasę – A, pastate bus įrengtas geoterminį šildymą.

Darželio statyba, gavus finansavimą, truktų iki 18 mėnesių. Numatoma bendra projekto vertė – 14 mln. litų.

Primename, kad nuo 2011 metų, geriau naudojant esamą savivaldybės turtą ir suremontavus kai kurias darželiuose esančias patalpas, sukurta daugiau kaip 850 naujų vietų sostinės darželiuose.

Artimiausiu metu, 2013 ir 2014 metais planuojama įsteigti dar bent 820 vietų – Viršuliškėse, perkėlus Šalomo Aleichemo mokyklą į kitas patalpas, taip pat pastačius naujus darželius Perkūnkiemyje, Santariškėse. Be to, ieškoma galimybių steigti papildomų vietų Žolyno gatvėje, taip pat reorganizavus vieną specialiąją mokyklą, Dvarčionių pradinėje mokykloje, Centro mokyklos atskirame pastate. Taip pat remontuojamos Mažojo Trinapolio darželio patalpos, kad ten būtų įkurta dar bent 80 vietų dar šiemet.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių