Quantcast

Vilniaus tarptautinė mokykla atveria duris į pasaulį

Vilniaus tarptautinėje mokykloje mano dukra mokosi jau penkis metus - nuo pat mokyklos įsikūrimo pradžios. Nors šią naują mokymo įstaigą pasirinkau atsargiai, netgi sakyčiau abejodama, dabar, kai Augustina baigia pradinę mokyklą, aš jaučiuosi visiškai rami ir patenkinta savo apsisprendimu.

Sunkiausia buvo įveikti nereikalingus įsitikinimus, jog lietuviškos šeimos vaikui mokymasis anglų kalba gali tapti kokia nors kliūtimi.

Iš tiesų, mano dukra atėjo į šią mokyklą turėdama vos dviejų angliškų žodžių bagažą, o šiandien ji gali laisvai vertėjauti man ir ateityje tikrai neturės problemų net rinkdamasi aukštąją mokyklą ne Lietuvoje.

Tai atveria duris į pasaulį, tačiau ne anglų kalbos mokymasis man šioje mokykloje yra svarbiausias. Žymiai svarbiau matyti plačią vertybių skalę, atvirą pasaulio pažinimą, tarptautinio bendravimo patirtį, laisvą saviraišką ir nesuvaržytą mąstymą mokykliniame mano dukters gyvenime. Labai džiaugiuosi jausdama, kad mano mergaitei nebūdingi tipiški vertinimo ir elgesio stereotipai, kurie dažnai primetami mokykloje tiek iš mokytojų, tiek iš vaikų pusės. Man svarbu ir tai, jog Augustinai nereikia kovoti, grumtis ar lipti per kitų galvas, nes mokykla nedidelė, saugi ir joje nėra agresijos.

Aš matau, jog kitoks mokymosi modelis – įvairūs projektai, pristatymai, bendravimas ją motyvuoja mokytis ne dėl pažymio, ne dėl tėvų ar kitų įvertinimo, o todėl, kad pažinti, išmokti, atrasti yra įdomu. Mokykla netaiko vieno šablono visiems vaikams, čia skatinamos individualios savybės. Vaikai nekala sausų žinių, jie mokosi jas taikyti realiame gyvenime.

Geriausias mokyklos vertės įrodymas man yra tai, jog per penkerius metus Augustina nė sykio neieškojo priežasčių praleisti pamokas. Todėl aš tikiuosi, kad ši mokykla padės suformuoti naujos kartos mylinčias gyvenimą asmenybes.

Vilniaus tarptautinė mokykla skelbia priėmimą:

Kviečiami vaikai į 1-8 klases, kuriems siūloma
intensyvi anglų kalbos programa.

Ikimokyklinės grupės laukia mažylių
nuo 2 iki 5 metų.

Vaikai kviečiami į vasaros stovyklą Turniškėse nuo birželio 22 d. iki liepos 31 d.

Priėmimas ir informacija: admin@vischool.lt
tel.: (8 ~5) 276 15 64; mob.: 8 698 83918/ 8 698 86218
www.vischool.lt arba www.vismokykla.lt

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių