Quantcast

Vilniaus stogai vaduojami nuo varveklių

Po atlydžio susidarę rekordinio dydžio varvekliai ant Vilniaus stogų pirmiausia šalinami judriausiose pėsčiųjų zonose.

Namus administruojanti bendrovė „Naujamiesčio būstas“ varveklių daužymo darbus vykdo Gedimino prospekte, Vilniaus gatvėje. Iš viso Naujamiesčio gatvėse dirba keturios darbuotojų komandos, sunkvežimis su bokšteliu. Vairuotojai ir pėstieji raginami nepalikti automobilių ir nevaikščioti ten, kur varvekliai dar nepašalinti.

„Varveklių pastogėse – daugiau nei gausu. Nesaugias zonas stebi ir registruoja mūsų darbuotojai, taip pat per dieną sulaukiame keliasdešimties vilniečių pranešimų. Pavojingas vietas visų pirma aptveriame, vėliau čia siunčiamos darbuotojų komandos, sunkvežimis su bokšteliu“, - pasakojo „Naujamiesčio būsto“ vadovas Eugenijus Vanagas.

Bendrovei šis metų laikas itin įtemptas – Naujamiestyje po kiekvieno atlydžio šlaitiniai namų stogai kelia ne tik varveklių, bet ir sniego nuošliaužų pavojų.

Anot E. Vanago, su varvekliais kovojančių aukštalipių darbą apsunkina gatvėse, daugiabučių kiemuose paliekami automobiliai. „Neretai negalime privažiuoti prie namų dėl užstatytų automobilių. Prašome vairuotojų supratingumo – reaguoti į mūsų paliekamus prašymus patraukti mašinas“, - sakė E. Vanagas.

Daugiabučių gyventojus, Naujamiestyje įsikūrusių įstaigų darbuotojus administratoriai prašo reaguoti į prašymus nestatyti automobilių vietose, kuriose planuojami darbai.

Anot E. Vanago, po kiekvieno atlydžio tiek pėstieji, tiek šalia namų automobilius paliekantys vairuotojai turėtų būti budresni. „Žiemą šaltam orui keičiant šiltą, didelis varveklis gali susiformuoti ir per naktį“, - aiškino E. Vanagas.

Varveklių šalinimo darbai intensyviai vyksta ir Antakalnyje, Žvėryne, Vilkpėdėje.


Šiame straipsnyje: varvekliaivarveklių šalinimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių