„Vilniaus šilumos tinklai“ ieško būdų, kaip išnaudoti TE-3 pajėgumą

 • Teksto dydis:

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ kreipėsi į energetikos ministrą ir AB LITGRID vadovą, prašydama apsvarstyti galimybę, tretinio galios rezervo aukcioną 2017 metams vykdyti kas pusmetį.

Tokį kreipimąsi bendrovė minimiems adresatams nusiuntė po to, kai pirmasis aukcionas baigėsi be rezultatų.

„Viena iš priežasčių, kodėl vykusio tretinio galios rezervo aukcionas baigėsi be rezultatų, buvo mažas dalyvių, valdančių reikšmingą elektros instaliuotą galią, skaičius“, – sakė AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius Mantas Burokas. – Po trijų mėnesių perėmę šilumos ūkį iš nuomos, mes galėtume dalyvauti aukcione ir užtikrinti efektyvią elektros energijos gamybą šiuo metu nuomininko sprendimu sustabdytoje Vilniaus trečiojoje termofikacinėje elektrinėje“.

Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės (TE-3) instaliuota elektros galia yra 360 MW. Tai sudaro daugiau nei pusę tretinio galios rezervo poreikio. Be to, elektros energijos gamyba termofikaciniu režimu yra efektyvesnė.

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ ieško būdų, kaip, atsiėmus šilumos ūkį iš nuomos, išnaudoti TE-3 pajėgumą. „Nurašyti šią elektrinę – dar per anksti, ji dar gali atnešti naudos ne tik sostinės šilumos vartotojams, bet ir dalyvauti elektros gamybos rinkoje“, – sakė M. Burokas.NAUJAUSI KOMENTARAI

kokie

kokie portretas
dar būdai, Vilniaus liberalai su Šimašiumi priešakyje, vykdo modernaus valdymo įgyvendinimą, tai yra absoliučiai visose įmonėse ir savivaldybėje inžinierinį techninį personalą, tikrus specialistus išmetė ir toliau atleidžia iš darbų juos keisdami pardavimo vadybinininkais iš visokių lestų, paštų, teo, jau nėra kam prižiūrėti, rūpintis nei šilumos, nei vandens ir kitais ūkiais

Kęstas

Kęstas portretas
Netaupykit, lietuviai, šildymo sąskaita, nes šaltis užmušinėja tokius, kaip jūs, linkusius sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Šaltesniu metų laiku žmonės Autralijoje miršta nuo insultų ir infarktų vos ne dukart dažniau, negu Švedijoje. Švedai yra pasiruošę žiemai: švedų namuose visada 23 laipsniai šilumos (pagal Celsijų), o laukan švedai eina šiltai apsirengę. Australų klimatas švelnesnis, todėl australų namai yra tiesiog gražios palapinės, ir žiemą juose žiauriai šalta (aprašoma čia). Viena iš problemų - saugant šilumą, kraujas atsitraukia nuo odos į vidaus organus, vanduo ir druskos dalinai pereina į ląstelių vidų, todėl kraujas, įskaitant trombocitus ir fibrinogeną, koncentruojasi, daugiau trombų - daugiau mirčių. Na o tuos iš mūsų, kurie bando prasigyventi, vogdami miestuose butų apšildymui skirtą kurą ir laikydami temperatūrą butuose katastrofiškai žemą, reikėtų tiesiog uždaryti kalėjiman visam likusiam gyvenimui. (mokslas-studijos-ekonomika)
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių