Quantcast

Vilniaus Senamiestyje bus pradedamos naujo gyvenamųjų namų projekto statybos

  • Teksto dydis:

Įmonių grupė „Eika“ kartu su bendrove „Etapas Group“ bei jos partneriais užbaigė sostinės Seinų gatvėje esančio sklypo ir jame suplanuoto gyvenamųjų namų projekto „Senamiesčio sodai“ įsigijimo sandorį.

Kaip rašoma išplatintame pranešime, gyvenamųjų daugiabučių projekto statybos bus pradedamos artimiausiu metu. Į kompleksą planuojama investuoti 41,3 mln. eurų. Projekte „Senamiesčio sodai“ iki 2027 metų pabaigos ketinama pastatyti 175 būstus bei 7 komercines patalpas.

„Projektas puikiai papildys ne tik mūsų parduodamų butų portfelį, bet ir Vilniaus prestižinės klasės butų pasiūlą, kuri paskutiniais metais buvo itin ribota. „Senamiesčio sodai“ labiausiai išsiskiria savo lokacija. Iš vienos pusės projektą supa Senamiestis. (...) Iš kitos – puiki susisiekimo infrastuktūra: greta viešojo transporto stotelės, geležinkelio ir autobusų stotys, greitas susisiekimas su Vilniaus oro uostu”, – pranešime cituojamas „Eika Development“ plėtros direktorius Tomas Žiaugra.

Senamiesčio sodai“ yra ketvirtas „Eika Development Fund“ fondo, valdomo bendrovės „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. Projekto statybų darbai bus patikėti įmonės „Mana ranga“.NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
kaip statomi projektai? Žurnalistų skurdžiu žodynu?

Anonimas

Anonimas portretas
DARKYKIT VILNIAUS SENAMIESTĮ TOLIAU...DĖL PINIGŲ PRARADOT PROTĄ.....

Anksciau

Anksciau portretas
statydavo namus,dabar projektus.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių