Quantcast

Vilniaus savivaldybės administracijai turėtų vadovauti V.Milėnas

Vilniaus socialdemokratai bendru sutarimu išsirinko naują kandidatą į Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus postą. Atleistą Gintautą Paluką turėtų pakeisti Vytautas Milėnas.

Trečiadienį vykusiame socialdemokratų Vilniaus skyriaus tarybos posėdyje svarstytos keturių asmenų kandidatūros į socialdemokratams pagal kvotą priklausantį Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus postą. Jo siekė socialdemokratai Darius Norkus, Kęstutis Virbickas, Vidmantas Striška ir Vytautas Milėnas. Pastarojo kandidatūrą iškėlė pats skyriaus pirmininkas Romas Adomavičius.

„Kitą trečiadienį bus patvirtintas direktoriaus pavaduotojas. Mūsų frakcija savivaldybėje ir partijos skyriaus prezidiumas atrinko V.Milėno kandidatūrą. Dėl jo atėjo labai teigiami signalai ir iš koalicijos partnerių“, - politikus įtikinėjo skyriaus pirmininkas.

V.Milėnui vieninteliam iš visų keturių kandidatų leista viešai prisistatyti partijos bičiuliams.

 „Kai gavau tokį pasiūlymą, labai ilgai svarsčiau, ar man sutikti. Priėmiau sprendimą sutikti, ir kaip visada gyvenime, jo nekeičiu. Tikiuosi draugiškai dirbti su mūsų frakcija savivaldybėje, siekti, kad turėtume didesnę įtaką, kad mūsų partijos bičiuliai rastų užtarimą. Aš esu komandos žaidėjas ir nelinkęs eiti per galvas“, - prisistatė būsimasis Viliaus miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Tiesa, transporto srityje dirbantis politikas pripažino neturintis jokios darbo savivaldos institucijoje patirties. 

V.Milėno kandidatūra kitą trečiadienį bus teikiama Vilniaus miesto tarybai. 51 tarybos narys savo valią išreikš slaptu balsavimu. Tam, kad V.Milėnas būtų išrinktas savivaldybės administracijos vadovu, jo kandidatūrą privalo palaikyti daugiau nei pusė visų tarybos narių.  

Jeigu miesto politikai pritars V.Milėno kandidatūrai, šis privalės apleisti pareigas privačioje transporto įmonėje. V.Milėnas tikino bendrovės vairą perleisiąs sūnui ir broliui.

Vytauto Milėno dosje
Gimė 1951 m. rugpjūčio 14 dieną.
1969 m. baigė Varėnos raj. Merkinės vidurinę mokyklą.
1974 m. Vilniaus inžineriniame statybos institute įgijo automobilių transporto inžinieriaus-mechaniko specialybę ir pradėjo dirbti Anykščių autotransporto įmonėje inžinieriumi-technologu.
1974 m. tapo transporto įmonės vyriausiuoju inžinieriumi.
1991 m. aktyviai kūrė nacionalinę vežėjų asociaciją „Linava“, tapo asociacijos viceprezidentu, vadovavo krovinių vežimo sekcijai. „Linavos“ nariu nuo 1995 m. yra ir R.Adomavičius.
1994 m. įkūrė privačią transporto ekspedicinę bendrovę „Vylaista“.
1995 m. įkūrė kitą logistikos bei ekspedijavimo paslaugas teikiančią bendrovę „Autospeda“.
2001 m. įstojo į socialdemokratų partiją.
2007 m. R.Adomavičiui patekus į Vilniaus miesto tarybą, V.Milėnas tapo jo visuomeniniu padėjėju.
2007 m. tapo Vilniaus miesto savivaldybės Miesto plėtros komisijos nariu.
2008m. R.Adomavičius, išrinktas LSDP Vilniaus skyriaus pirmininku, paskyrė V.Milėną savo pavaduotoju.
2009 m. LSDP Vilniaus skyriui perrinkus R.Adomavičių pirmininku, V.Milėnas išlaikė jo pavaduotojo postą.


Šiame straipsnyje: vilniaus savivaldybėmilėnas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių