Quantcast

Vilniaus savivaldybė skolinsis iš Finansų ministerijos

Sostinės savivaldybę ir toliau kamuoja pinigų badas - labiausiai prasiskolinusi šalies savivaldybė skolinasi toliau. Šįsyk prašoma 20 mln. litų trumpalaikės paskolos iš Finansų ministerijos.

Kaip portalui teigė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas, ministerija jau palaimino paskolos išdavimą. Savivaldybei 20 milijonų esą reikia apyvartinėms lėšoms, kurių, V.Milėno žodžiais, tragiškai trūksta.

Kiek kurioziška, tačiau savivaldybė skolinasi, kad apmokėtų kitas skolas. Administracijos vadovo žodžiais, 20 milijonų tėra ašara, palyginus su bendra miesto skolų kupra.

Tiesa, dar nenuspręsta, kas bus tie laimingieji, kurie atgaus bent dalį skolų iš Finansų ministerijos skirtų lėšų, „Esame skolingi troleibusų, autobusų parkams, „Vilniiaus vandenims“, kitiems subjektams. 20 milijonų - labai nedaug, palyginus su tuo, kokią naštą mes perėmėme“, - sakė V.Milėnas, dėl šimtamilijoninių skolų priekaištaudamas buvusiai Vilniaus valdžiai.

Primename, kad sostinės savivaldybė taip pat ruošiasi antrąsyk šiais metais sumažinti biudžeto planą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių