D. Nausėdienė atidarė tradicinę kalėdinę labdaros mugę

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė šeštadienį Vilniaus rotušėje atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę.

Mugę, kuri vyksta jau 20 kartą, organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija kartu su keliasdešimčia Lietuvoje reziduojančių diplomatų. Pirmosios ponios žodžiais, tai graži ir prasminga tradicija, be kurios jau būtų sunku įsivaizduoti advento laikotarpį sostinėje.

D. Nausėdienė yra šios labdaringos iniciatyvos globėja, perėmusi tradiciją iš ponios Almos Adamkienės.

„Tai, kad susirenkame būtent advento pradžioje, siunčia nedviprasmišką vertybinę žinią – kvietimą padėti stokojančiam, atjausti kenčiantį, paguosti liūdintį. Rankdarbiai, suvenyrai ir šventiniai skanėstai iš viso pasaulio atspindi mūsų pasirengimą dalintis gerumu bei šiluma. Per pastaruosius metus, ypač Rusijai pradėjus žiaurų karą alinant Ukrainą ir siekiant palaužti ukrainiečių dvasios stiprybę, turėjome daug progų įsitikinti, kokia stipri ir susitelkusi yra Lietuvos visuomenė. Pamatėme, kiek daug visi kartu galime padaryti dėl kenčiančio artimo. Šiandien tam turime dar vieną progą“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia pabrėžė, jog Kalėdų mugėje surinktos lėšos atiteks tiems, kam jų labiausiai reikia, – nevyriausybinėms organizacijoms ir mokykloms, kurios rūpinasi vaikais, jaunimu, žmonėmis su negalia, pažeidžiamais asmenimis. Todėl, pasak D. Nausėdienės, kiekviena šiandienos auka yra papildoma mažytė investicija į gražesnę Lietuvos ateitį ir žmonių gerovę.

D. Nausėdienė akcentavo, kad šiandieniniame pasaulyje ypač svarbu tęsti ir puoselėti gilias socialinės atsakomybės tradicijas. Pirmoji ponia padėkojo Tarptautinei Vilniaus moterų asociacijai, Lietuvoje reziduojantiems ambasadoriams ir diplomatinių atstovybių darbuotojams už ilgametes pastangas rūpinantis pažeidžiamiausiais visuomenės nariais, taip pat tarptautiniams partneriams, aukojantiems ir kitaip remiantiems kalėdinę labdaros mugę.

Mugės metu surinktos lėšos bus paskirstytos organizacijoms, padedančioms žmonėms su negalia bei jų šeimoms, senjorams, sergantiems ir socialiai pažeidžiamiems vaikams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kuba

Kuba portretas
Gal būtų geriau, jeigu aplankytų nustekentų senių ir senelių maitinimo punktus...o tai lanko gariūnus 2..kam to reikėjo, galėjo nuvažiuoti į gariūnus ir būtų tas pats..

ką prezidentas veikia visą dieną

ką prezidentas veikia visą dieną portretas
pradžiai maldos pusryčiai. Tada labdaros mugė. Papietavęs važiuoja pas zelionką. Lietuvai laiko kaip ir nelieka.

Anonimas

Anonimas portretas
PRISIGYVENOM....
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių