Quantcast

Vilniaus Rotušėje penktadienį varžysis stipriausi ugniagesiai

Vilniaus Rotušės aikštėje penktadienį jau antrą kartą vyks Stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybos. Specialiose estafetėse varžysis arti šimto ugniagesių gelbėtojų iš 10 šalies regionų.
Stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybos šiemet skirtos Vilniaus miesto priešgaisrinės apsaugos darbuotojų sporto klubo "Florijonas" 15-os metų sukakčiai paminėti. Pasak reginio organizatorių, varžybų tikslas yra gerinti Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų profesinius, praktinius įgūdžius ir fizinį pasirengimą, populiarinti pačią profesiją.

Planuojama, kad stipriausio ugniagesio varžybose dalyvaus šios profesijos atstovai iš visos Lietuvos. Jie varžysis asmeninėse bei komandinėse rungtyse. Ugniagesiai asmeniškai estafetes bėgs dviejose amžiaus kategorijose: iki 35 metų ir nuo 35-erių. Tokias pat kliūtis turės įveikti ir kiekviena iš dviejų ugniagesių sudaryta komanda.

Į renginį kviečiami visi miestiečiai. Jie galės stebėti ugniagesių gelbėtojų atliekamas estafetes: lipimą su gaisrinėmis žarnomis į 4 aukštų bokštą, svorio su kūju stūmimą, 80 kg sveriančio manekeno nešimą ir daug kitokių užduočių.

Renginyje bus išrinktas pats stipriausias Lietuvos ugniagesys gelbėtojas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių