Quantcast

Vilniaus rajono gyventojams bus dalijami rūšiavimo konteineriai

Vilniaus rajono savivaldybė, skatindama atliekų rūšiavimą, nemokamai išdalys 8,8 tūkst. individualiems namams skirtų konteinerių. Juos namų savininkams perduos bendrovės „Nemenčinės komunalininkas“  ir „Nemėžio komunalininkas“. Tokiam sprendimui pritarė savivaldybės taryba.

Pasak Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus, labai svarbu skatinti gyventojus rūšiuoti atliekas, kartu savivaldybė turi aktyviai prisidėti ir sudaryti tam reikiamas sąlygas.

„Augant gyventojų skaičiui ir rūšiavimo poreikiui Vilniaus rajone, įvykdėme naują viešąjį pirkimą ir už daugiau nei 211 tūkst. eurų įsigijome individualių pakuočių atliekų konteinerių komplektų. Aplinkos tausojimas – visų mūsų pareiga. Kviečiame ir raginame gyventojus, gyvenančius individualiuose namuose ir ne tik, rūšiuoti atliekas ir taip užtikrinti, kad Vilniaus rajono aplinka būtų švari bei tvarkinga. Dėkoju visiems, kurie tai jau daro, ir raginu kitus pasekti jų pavyzdžiu“, – sako meras R. Duchnevič.

Stiklinei pakuotei skirtų 120 l talpos konteinerių UAB „Nemenčinės komunalininkas“ bus perduota 2 400 vnt., o UAB „Nemėžio komunalininkas“ – 2000 vnt. Po tiek pat bendrovės gaus 240 l talpos popieriaus, plastiko, metalo bei antrinių žaliavų pakuočių atliekoms skirtų konteinerių.

Individualių namų savininkams konteinerių komplektai bus dalijami nemokamai, o ir konteinerių aptarnavimo kaštai gyventojams papildomai nieko nekainuos.

Vilniaus rajono gyventojai dėl konteinerių įsigijimo turi kreiptis į minėtas komunalines įmones pagal aptarnaujamą teritoriją. Užsakyti konteinerius galima  el. p. rinkliava@rinkliava.lt arba telefonu +370 5 238 1157 („Nemenčinės komunalininkas“), +370 5 235 0398 (Nemėžio komunalininkas).

Savivaldybė primena, kad nuo šių metų sausio mėnesio rajono gyventojai turi galimybę atskirai rūšiuoti maisto atliekas. Maisto atliekoms skirtus oranžinės spalvos vienkartinius maišelius jie gali atsiimti savo seniūnijoje pagal gyvenamąją vietą. Maisto atliekas galima rūšiuoti naudojant ir savarankiškai įsigytus maišelius, svarbu, kad jie būtų oranžinės spalvos.                                 NAUJAUSI KOMENTARAI

Puiku!

Puiku! portretas
Konteineri juk galima panaudoti kaip priedanga nuo invazijos! Tik lipduko reikia geltono.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių