Quantcast

Vilniaus rajone išgelbėtas į rūsį įkritęs arklys

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gyvūnų gerovės specialistai, gavę pranešimą apie į rūsio duobę įkritusį arklį, atliko skubų patikrinimą dėl netinkamos gyvūno priežiūros ir žiauraus elgesio su gyvūnais.

Į patikrinimą specialistai skubiai išvyko gavę pranešimą iš Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, kad Rūkainių kaime (Vilniaus raj.) gelbėtojai prašomi ištraukti į duobę įkritusį arklį. Įvykio vietoje Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gyvūnų gerovės specialistai ir privatus veterinarijos gydytojas konstatavo, kad apie 30 metų amžiaus arklys be patirto streso, rimtesnių sužalojimų išvengė. Arklio savininko teigimu, gyvūnas į rūsio duobę tvarte įkrito prieš 2 dienas ir, nepavykus jo iškelti savo jėgomis, savininkas kreipėsi į gelbėtojus.

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gyvūnų gerovės specialistai pabrėžė, kad arkliui trūksta įmitimo, tačiau atsižvelgiant į gyvūno amžių, jis sveikas.

Savininkui nurodyta pasirūpinti tinkamomis gyvūno laikymo sąlygomis, pašalinti pavojingus veiksnius, sukėlusius nelaimingą atsitikimą.

Tikslias įvykio aplinkybes toliau aiškinasi Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai.

 


Šiame straipsnyje: arklysrūsysVMVTnelaimė

NAUJAUSI KOMENTARAI

tomas

tomas portretas
pagarba pareigunams,ir visiems sudalyvavusiems arklio likime.tikrai,kad labai opperativiai ir profesionaliai sureaguota.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių