Quantcast

Vilniaus raj. savivaldybė atliekų išvežimą perdavė savo įmonėms

Vilniaus rajone atliekas nuo gegužės 1-osios tvarko dvi rajono savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Nemenčinės komunalininkas“ ir „Nemėžio komunalininkas“.

Konkursas teikti tokias paslaugas nebuvo skelbiamas, mat daugiau nei 90 proc. paslaugų šios bendrovės teikia vietos gyventojams. Konkurencijos tarybos specialistai ketina tirti, ar viskas vyksta pagal įstatymus, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

„Mes anksčiau nieko nežinojome, kad atliekas iš ten išveždavo kitos įmonės. Dabar paaiškėjo, kad jos turėjo tokį verslą. Bet jos veikė pagal Vilniaus miesto tarybos sprendimą. Gal pamiršo, kur miestas, o kur rajonas“, - teigė Vilniaus rajono savivaldybės atstovas Antonas Žukas.

Jis neslėpė, jog pasikeitus tvarkai sulaukė anksčiau atliekas išveždavusių bendrovių prašymų išduoti leidimą toliau dirbti.

„Pasakiau, kad jie leidimų neturi ir neturės. Yra tik dvi įmonės. Mes vykdome įstatymus“, - tvirtino A.Žukas. Kad Vilniaus rajone dirbo ne visai teisėtai, nesutiko anksčiau čia dirbusios įmonės „Ekonovus“ vykdomasis direktorius Raimondas Čigas - anot jo, bendrovė turėjo sutartį su „Nemėžio komunalininku“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių