Vilniaus politikai greičiausiai panaikins ribojimus barui „Soul Box“

Sostinės savivaldybės taryba jau trečiadienį stengsis sugrąžinti barui „Soul Box“ licenciją prekiauti alkoholiu. Per sausąjį mėnesį įstaiga patyrė milžiniškus nuostolius.

Investavo į tylą

Vilniaus miesto savivaldybės tarybai posėdyje teikiamas klausimas dėl prekybos alkoholiu ribojimų barui „Soul Box“ panaikinimo. Prieš mėnesį miesto politikai nusprendė, kad šis miesto centre Vilniaus gatvėje esantis baras alkoholiu prekiauti galės tik iki 24 valandos.

Sostinės savivaldybės Saugaus miesto departamento direktoriaus pavaduotojas Julius Morkūnas portalui diena.lt teigė, kad baras nemažai investavo, kad triukšmo būtų kuo mažiau, todėl galiausiai nusipelnė atleidimo.

“Jie darė įvairiausius žingsnius, kad tik situaciją sušvelnintų, investavo, viską su aprašymais pateikė mūsų specialistams. Dėl šios priežasties mes manome, kad “Soul Box” nusipelnė atgauti licenciją prekiauti iki ryto. Tačiau dėl to apsispręsti turės taryba”, - kalbėjo J.Morkūnas.

Anot jo, per šį mėnesį, nors baras ir neužsidarė, o vėlyvais vakarais prie jo žmonių netrūko, daugiau vietos gyventojų nusiskundimų nebesulaukta.

“Sunku pasakyti, ar suteiktus teisę prekiauti alkoholiu ilgiau ir vėl pasipils skundai. Tikimės, kad gyventojai bus tolerantiški. Juo labiau, kad svarbūs žingsniai link licencijos atgavimo tikrai buvo žengti. Kaip mes ne kartą ir sakėme, kad visi barai turi teisę pasitaisyti, jei tik to nori”, - dėstė pašnekovas.

J.Morkūnas pridūrė, kad tarybos sprendimas įsigaliotų apie jį paskelbus vietos spaudoje. Vadinasi, jau ateinantį savaitgalį baro lankytojai galės ūžti iki ryto.

Gelbėjo tik oras

Baro savininkas Aurelijus Marudinas sakė jau žinąs apie grįžusią viltį atgaivinti barą ir vakarais. Jo teigimu, to buvo tikimasi visą mėnesį, dirbtą ir laukta.

„Per tą mėnesį mūsų apyvarta sumažėjo kokiais 40 proc. Skaičius yra labai didelis. Jei ne staiga pagerėję orai, gal jau būtume galvoję apie užsidarymą ar kažkokias verslo permainas. Kadangi orai buvo geri, mus gelbėjo tik lauko staliukai. O klientų skaičius nesumažėjo, sumažėjo tik išleidžiami pinigai“, - sako baro šeimininkas.

Anot jo, suskaičiuoti visas padarytas investicijas šiandien jau praktiškai neįmanoma, tačiau jų buvo nemažai.

„Dabar viduje skambančios muzikos lauke juk iš viso praktiškai nesigirdi. Skundų irgi nebesulaukta. O investicijos buvo įvairios: kai ką patys sugalvojome, kai ką pirkome, kai ką skolinomės, todėl suskaičiuoti sumas yra labai sunku. Atidarydami barą žinojome, kad bus labai daug įvairiausių trukdžių, kad konkurentai mūsų tikrai nenorės, todėl nuo pat pradžių stengėmės investuoti į įvairias priemones“, - sakė A.Marudinas.

Jis pažymėjo, kad labiausiai „Soul Box“ veikla greičiausiai trukdo ne gyventojams, o kitiems verslininkams.

„Per tą mėnesį triukšmo kartais buvo net daugiau nei anksčiau, nes visas veiksmas vyko lauke. Bet niekas nesiskundė po visų tų kalų“, - pridūrė pašnekovas.

Kaip dienraščiui sakė A.Marudinas, tarybai nepritarus sugrąžinti licenciją, barui anksčiau ar vėliau greičiausiai teiktų galvoti apie užsidarymą.

„Mums jau galėjo būti kaip „Gorky“ Pilies gatvėje. Jie ten jau po truputį užsidarinėja“, - sakė verslininkas.

Dienraštis primena, kad šiam barui savivaldybė taip pat apribojo prekybos alkoholiu laiką, tačiau rasti bendros kalbos nei su gyventojais, nei su miesto valdininkais verslininkams taip ir nepavyko.NAUJAUSI KOMENTARAI

what

what portretas
Straipsnio autorius lietuvių egzamino gal nelaikė? Prieš publikuojant siūlyčiau klaidas išsitaisyti. Kaip penkiolikmečio rašliava atrodo. O dėl ''dėžės'' labai džiaugiamės. valio
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių