Quantcast

Vilniaus oro uosto augimo naujasis vadovas su „Air Lituanica“ nesieja

Naujasis tarptautinio Vilniaus oro uosto vadovas Gediminas Almantas sako, kad turi oro uosto viziją, kuriai įgyvendinti prireiks 3-4 metų. Dėl jauno amžiaus skeptiškų vertinimų jau sulaukęs vyras žada nesilaikyti įsikibęs kėdės, jei kam nors neįtiks.

„Svarbu išsiaiškinti, ką paveldėjome ir tęsti pradėtus darbus. Svarbu dirbti su visais ir suderinti visų interesus – savivaldybės, turizmo priežiūros institucijų, oro uoste dirbančių bendrovių. Turiu viziją, kaip gerinti paslaugų kokybę ir plėtoti oro uosto veiklą“, - kalbėjo tris konkurentus konkurse Vilniaus oro uosto direktoriaus pareigoms užimti įveikęs 34-erių G.Almantas.
Jis sakė pirmiausia sieksiantis vystyti tranzitą, kad Vilniaus oro uostą keleiviai rinktųsi kaip tarpinę stotelę. Paklaustas apie konkurenciją su kitais šalies oro uostais, G.Almantas teigė, kad laikas pereiti nuo konkurencijos prie bendradarbiavimo.
Kalbėdamas apie konkurenciją su Rygos oro uosto, naujasis Vilniaus oro uosto vadovas pripažino, kad konkuruoti sunku, nes Ryga turi tokį bazinį vežėją kaip „Air Baltic“. Paklaustas, ar tokiu vežėjo mūsų sostinėje negalėtų tapti Vilniaus savivaldybės kuriama bendrovė „Air Lituanica“, G.Almantas buvo skeptiškas.

„Jeigu jie tai sugebės padaryti, tai šoksime iš džiaugsmo. Kol kas jų strategijoje nėra tranzito vystymo, bet gal tai atsiras vėliau. Kol kas nepuoselėjame vilčių, laukiame, kol jie pradės skraidyti“, - teigė G.Almantas.
Pasak jo, aktualiausios Vilniui būtų, jei atsirastų kryptys į Briuselį, Berlyną, Amsterdamą, Miuncheną, tačiau naujos oro bendrovės į Vilnių ateis nebent kitais metais.

„Šiemet naujų bendrovių vargu ar galima tikėtis, o kitais metais bus matyti“, - sakė G.Almantas.
Jo teigimu, nėra išreikšto noro, kad Vilniuje atsirastų daugiau pigių skrydžių bendrovių, tačiau kalbamasis su visais be išimties.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
Veiklai amzius tas kuris reikliausias,matosi drasus,issilavines ir aviacijoj jau ne naujokas.Jeigu netrugdys,manau jam viskas pasiseks.Galima tik palinketi SEKMES.
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių