Quantcast

Vilniaus oro uoste teko manevruoti keleiviniam „Lufthansa“ lėktuvui

Ketvirtadienio popietę Vilniaus oro uoste keleivinis bendrovės „Lufthansa“ lėktuvas iš Frankfurto nusileido tik antru bandymu, nes tako nespėjo atlaisvinti į treniruotę iš Šiaulių atskridę naikintuvai.

Civilinės aviacijos administracijos vadovas Kęstutis Auryla BNS patvirtino, kad keleiviniam lėktuvui teko manevruoti dėl naikintuvų.

„Naikintuvai skrido pagal planą, tiesiog jie nesuspėjo išlaisvinti pakilimo tako ir vengiant rizikos buvo pakartotinis užėjimas“, - teigė jis.

NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse šiuo metu budintys prancūzų naikintuvai į Vilnių buvo atskridę per eilinę treniruotę, BNS informavo Krašto apsaugos ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Viktorija Cieminytė.

Pasak K. Aurylos, įvykis nebus specialiai tiriamas: „Specialaus tyrimo ir nereikia, kadangi nieko nenutiko, niekas nenukentėjo“.

Jis taip pat sakė, kad naikintuvai civilinei aviacijai sutrukdo „labai retai“.

„Tai nutinka labai retai, jie vykdo treniruočių skrydžius, kariškiai nėra prisitaikę prie intensyvaus oro eismo civilinėj oro erdvėj“, - dėstė K. Auryla.

Vilniaus oro uosto interneto puslapyje nurodoma, kad lėktuvas iš Frankfurto, turėjęs nusileisti 14 val., nutūpė 14.22 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

nutūpė

nutūpė portretas
turėjo nusileisti

vvv

vvv portretas
Jo,as irgi taip manau,kad tai ne zvirblis.
VISI KOMENTARAI 2

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių