Quantcast

Vilniaus oro uoste - bilietai į visų pasaulio oro bendrovių reisus

Antžeminių paslaugų bendrovė „Baltic Ground Services“ (BGS) plečia paslaugų spektrą Vilniaus oro uoste. Įmonė pradėjo platinti bilietus į visų pasaulio oro bendrovių reisus ir siūlo keleiviams optimalius jungiamųjų skrydžių variantus. Be to, teikia paslaugas naujus skrydžius į Vilnių pradedančioms kompanijoms.

„Šiandien mūsų biure Vilniaus oro uoste galima įsigyti bilietus į visus pasaulio skrydžių bendrovių reisus iš bet kurio ir į bet kurį pasaulio tašką – šiai veiklai esame gavę licenciją ir turime sudarę visas reikiamas sutartis. Mes plečiame teikiamų paslaugų spektrą ir optimistiškai žvelgiame į verslo perspektyvą“, – sakė „Baltic Ground Services“ direktorius Saulius Batavičius.

Pasak jo, šiuo metu, kai iš Vilniaus vykdoma itin mažai tiesioginių skrydžių, keleiviams labai svarbu patogiai nukeliauti jungiamaisiais reisais į Europos ir pasaulio miestus. „Baltic Ground Services“, galėdama siūlyti viso pasaulio oro bendrovių paslaugas, keleiviams pateikia optimalius skrydžių laiko ir kainos pasiūlymus.

„Stengiamės, kad keleiviams tektų kuo mažiau tarpinių oro uostų ir kad laukimo laikas tarp skrydžių būtų kuo trumpesnis – tai labiausiai taupo klientų finansines išlaidas“, – įsitikinęs S.Batavičius.

BGS pardavimų biuras įrengtas Vilniaus oro uosto išvykimo salėje, antrame aukšte.

Vilniaus oro uoste BGS toliau plėtoja ir savo tiesioginę veiklą – pradėjo teikti antžemines paslaugas skrydžius į Vilnių pradėjusiai Belgijos oro bendrovei „Brussels Airlines“. BGS aptarnauja „Brussels Airlines“ skrydžių keleivius, registruoja bagažą ir atlieka jo paiešką, aptarnauja belgų bendrovės orlaivius perone.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių