Quantcast

Vilniaus oro uoste atšauktas skrydis į Stokholmą, kai kurie reisai vėluoja

Didžiausio Lietuvoje Vilniaus oro uosto darbą pirmadienį trikdė vėluojantys ar atšaukti skrydžiai.

Iš Vilniaus pirmadienį nepakils "Estonian Air" lėktuvas į Stokholmą, dalis skrydžių vėluoja.

"Konkrečiai dėl oro sąlygų problemų neturime ir neturime pranešimų, kad dėl oro sąlygų būtų problemų užsienio šalių oro uostuose. Stokholmas lėktuvų nepriima dėl kitų priežasčių, tačiau apie jas mūsų oficialia neinformavo", - BNS sakė Vilniaus oro uosto komunikacijos vadovė Gabrielė Vasiliauskaitė.

Vilniaus oro uostas skelbė, jog vėluodami nusileido lėktuvai iš Amsterdamo, Prahos, Frankfurto, atsilikdami nuo tvarkaraščio tūps orlaiviai iš Varšuvos, Kopenhagos, Helsinkio, Romos, dėl to keleivių nenaudai koreguojamas ir išvykimo į šiuos miestus laikas, rašo naujienų portalas vz.lt.

Vėliau iš Vilniaus turėtų kilti ir orlaivis į Briuselį, o oro bendrovės "Estonian Air" vakarinį skrydį į Stokholmą atšaukė.

Vilniaus oro uostas, remdamasis Vilniaus miesto vairuotojų informacinė sistema, praneša ir apie dideles spūstis kelyje į oro uostą.

Pasak vz.lt, Kauno oro uoste, nors skrydžiai pirmadienį taip pat kiek vėluoja, nusileido lėktuvai iš Londono, Dublino, vėliau turėtų leistis ir keleivius iš Milano atskraidinsiantis Airijos bendrovės "Ryanair" orlaivis. Dėl to keleiviai vėluoja į šiuos miestus išskristi atgal. Pirmadienio rytą Kauno oro uoste atšauktas tik "Ryanair" skrydis iš Berlyno Šionefeldo oro uosto.

Palangos oro uoste pirmadienį po pietų sėkmingai nutūpė Skandinavijos aviakompanijos SAS lėktuvas iš Danijos sostinės Kopenhagos, skrydžiui atgal orlaivis pakilo laiku.


Šiame straipsnyje: vilniaus oro uostasskrydžiai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių