Quantcast

Vilniaus Nebyliojo Kino Džiazas keliauja į Kauną

Nuo šios savaitės Vilniaus Vokiečių gatvės tradicija – nebyliojo kino vakarai - su kava ir gyvu įgarsinimu atkeliaus ir į Kauną.

„Nebyliojo Kino Džiazas“  prasidėjo liepos mėnesį po atviru dangumi Vilniaus Vokiečių gatvėje. Ketvirtadienių vakarais parodėme jau 10 kino komikų Čarlio Čaplino, Basterio Kytono ir Haroldo Loido begarsių filmų. Juos įgarsino 10 skirtingų atlikėjų, kurie kovėsi tarpusavyje dėl geriausiojo įgarsintojo vardo bei teisės 50 valandų dirbti įrašų studijoje.

KAUNAS

Nuo rugpjūčio 12-os dienos, keturis trečiadienius iš eilės džiazuojanti lauko kavinė veiks ir Kaune, Taikos pr. 141.

Čia bus parodytos 8-ios nespalvotos nebyliojo kino juostos, kurioms garso ir gyvybės suteiks profesionalūs muzikantai, atvykę iš sostinės.

Kino-muzikos seanso pradžia – 21 valanda.

Ištikimiausi džiazuojančių nebyliojo kino seansų žiūrovai jau žino, kad nenorint stypčioti miniai už nugarų, į kino seansą geriau atvykti kiek ankščiau, o staliuką lauko kavinėje rezervuotis iš anksto, nes antraip sėdimų vietų rasti nebus įmanoma, perspėja organizatoriai.

VILNIUS

Kaune suplanuoti 4 nebyliojo kino trečiadieniai iš eilės, o Vilniaus gyventojai ir svečiai iš kino archyvų prikeliamais filmais ir toliau džiaugsis dar 7-is ketvirtadienius – iki pat rugsėjo pabaigos. Kino-muzikos seansai kaip visada prasideda 9-ą valandą vakaro ir trunka iki 10-os vakaro.

Po pirmųjų įgarsinimo kovų kol kas pirmauja Alvydas Jegelavičius (klavišiniai), o antra vieta dalinasi po tiek pat žiūrovų simpatijų taškų surinkę Dimitrij Golovanov (klavišiniai), Vytis Smolskas (klavišiniai), Tomas Dičiūnas (gitara), taip pat beatbokseris GON.

Galutiniai žiūrovų favoritai paaiškės vasaros pabaigoje, susumavus visų muzikalių kovų rezultatus. Tuomet geriausieji iš geriausiųjų galės 50 valandų muzikos įrašų studijoje įamžinti savo talentą.

***

Nebyliojo kino vakarų organizatoriai primena, kad visi „Nebyliojo Kino Džiazo“ vakarai yra nemokami.


Šiame straipsnyje: nebylus kinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių