Vilniaus mokytojų namų kiemelyje bus atsisveikinama su eglutėmis

Sausio 6 d., per Tris Karalius, 17.30 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyks tradicinė šventė visai šeimai „Lik sveika, Kalėdų eglute”.

Beveik du dešimtmečius Vilniaus mokytojų namų rengiama šventė „Lik sveika, Kalėdų eglute” yra neatskiriama Vilniaus m. kalėdinio šurmulio pabaigos dalis.

Vilniečiai, savo namuose puošę tradicines mūsų miškų egles, noriai tą vakarą jas atneša į Mokytojų namų kiemelį, kurios, pasak organizatorių, iš čia iškėliauja į mišką, idant kitais metais vėl galėtų sugrįžti į mūsų šeimas. Juk kur kas geriau jas sunešti į vieną vietą, nei išmesti į gatvę, kad  su nubyrėjusiais spygliais sulaukų pavasario. 

Šiemetinėje šventėje vėl pasirodys tos dienos pagrindiniai personažai trys karaliai, prieš kelis tūkstančius metų ėję lankyti užgimusio Kūdikėlio Jėzaus.

Nuo pat renginio pradžios, 17.30 val. visi susirinkę, o ypač mažieji, galės žaisti įvairius žaidimus, dalyvauti atrakcijose, gaivintis karšta arbata ar skaniais blynais. Artėjant 18 val. į sceną lips „Raganiukės” teatro aktoriai, kurie specialiai šiai šventei parengė savo programą. Juos vietomis pakeis smagūs Vilniaus mokytojų namų populiariosios muzikos studijos „Mikrofonas” jaunieji dainininkai.  

Po to nuo scenos sveikins Trys karaliai ir, nuskambėjus tradicinei šio renginio dainai bei iššovus fejerverkams, sunkvežimis su eglutėmis pajudės miško link.NAUJAUSI KOMENTARAI

meluoti negrazu

meluoti negrazu portretas
labai negrazu is mazens apgaudinet vaikus, kad nukirstas eglutes nunes i miska ir jos kitamet sugriz, taip ugdoma nepagarba medziams, gamtai auginami savanaudziai vartotojai
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių