Quantcast

Vilniaus mero V.Navicko 50-mečio vakarėlis „Rivieroje“

Trečiadienį po darbų Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai, tarybos nariai bei valdančiosios koalicijos partneriai skubėjo į Valakampiuose esantį restoraną „Riviera“ sveikinti 50 metų jubiliejų švenčiančio mero Viliaus Navicko.

Dovanojo interjero puošmenas

Nuo žiniasklaidos kruopščiais slėptas vakarėlis visgi „Vilniaus dienos“ portalui pro akis neprasprūdo.

Apie 18 val. į restoraną Valakampiuose susirinko geras pusšimtis svečių ir visi tvarkingai: ne tarnybiniais, o nuosavais automobiliais ar taksi.

Sveikintojų jau laukė vaišėmis nukloti restorano stalai: viliojo užkandžiai, vynas, brendis, šampanas, karšti patiekalai ir desertai.

Dauguma svečių į vakarėlį atskubėjo be dovanų. „Kam tos dovanos reikalingos. Svarbiausia pabūti kartu, paminėti ir pasidžiaugti“, - sakė mero sveikinti atskubėjusi partietė, Vilniaus miesto tarybos narė Birutė Galinienė.

Tačiau netrukus pasirodė ir tarybos narių dovana nešinas Algimantas Vaitkus, besirengiantis grįžti į Antakalnio seniūno postą. Jis Vilniaus miesto tarybos narių vardu V.Navickui įteikė pora Antakalnio meistrų padirbintų vitražų su Vilniaus vaizdais. A.Vaitkus atskleidė, kad jam 50-mečio proga tokį vitražą taip pat dovanojo kolegos. Dabar jis kabo ant politiko namų lango, puošia interjerą ir primena kolegas.

Interjero puošmenų dovanota ir daugiau. Vicemeras Gintautas Babravičius merui įteikė įrėmintą fotografiją su Pietų Amerikos kelionių vaizdais. Joje pavaizduotos gulinčios elpakos, gyvūnai panašūs į lamas, o fone Maču-Pikču apleistas kaimelis. Po nuotrauka vicemeras užrašė palinkėjimą: „Neprarasti keliautojo dvasios ir visada turėti, ką kirpti“.

Gėlių reikšmė plati

Savivaldybės administracija spėjo merą pasveikinti iš ankstyvo ryto. Tuomet V.Navickui buvo įteiktas įspūdingas tortas, dekoruotas motociklu, riterio šalmas ir paveikslo dydžio vizitinė kortelė. Beje, šalmą įteikusios savivaldybės tarybos Nepriklausomos frakcijos seniūnas Gintaras Kazakas paaiškino „Nors mažas, bet valdovas“, - šypsojosi valdančiosios koalicijos partneris.

Visgi dalis svečių į vakarėlį skubėjo ne tuščiomis. Mero patarėjas Darius Indriūnas, Vilniaus savivaldybės kontrolierius Šarūnas Skučas bei bendrovės „Vilniaus kapitalinė statyba“ direktorius Renatas Dūdonis atnešė stilingą, rytietiškų motyvų butelį. Kas jame – svečiai neatskleidė. Į klausimą, ką merui dovanų nešate, Š.Skučas mestelėjo „gėlių“ ir nuskubėjo į restorano vidų.

Susisiekimo viceministras Arūnas Štaras iš tiesų į vakarėlį atskubėjo nešinas gyvų gėlių vazonu. Tačiau svečias buvo nekalbus ir apie dovaną daugiau papasakoti nepanoro.

Su šeima švęs savaitgalį

Pats meras V.Navickas patikino, kad pačios geriausios dovanos tos, kurios turi išliekamąją vertę.

„Liberalų sąjūdžio taryba man įteikė padėką su nuoširdžiais palinkėjimais. Jie rašo, kad žmonėms labiausiai reikia gerų draugų, žmonių pasitikėjimo ir Dievo palaiminimo. To jie man ir linki. Kažkas knygą padovanojo, kažkas albumą apie Lietuvą. Tai – pačios geriausios dovanos“, - sakė V.Navickas.

Vakarėlyje nebuvo matyti mero šeimos narių, tik kolegos. V.Navickas atskleidė, kad su šeima jubiliejų ketina švęsti savaitgalį. Tačiau patikino, kad gimtadienis bus minimas be pompastikos, siaurame šeimos rate, su pačiais artimiausiais žmonėmis. Tačiau nuo šeimos dovaną jau gavo: žmona jam įteikė bilietus į grupės „Green day“ koncertą.


Šiame straipsnyje: Navickas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių