Quantcast

Vilniaus meras 50-mečio proga dovanų gavo tortą su motociklu

Šiemet spalio 14-oji Vilniaus merui Vilniui Navickui - ypatinga diena. Būtent šiandien jam sukanka 50 metų.

Administracija surengė staigmeną

Likus dar porai dienų iki jubiliejaus mero referentė informavo savivaldybės administracijos darbuotojus, kad spalio 14-ąją niekas nesirikiuotų laukiamajame su gėlėmis ir šampano buteliais. Meras sveikinimų nepriims ir taškas. „Dirbti reikia“, - argumentavo ji.

Tačiau gražūs norai ne visada įgyvendinami. Nepaisant draudimo visa savivaldybės grietinėlė: vicemerai, patarėjai, administracijos direktorius, departamentų ir skyrių vadovai šįryt 8.10 val. sugužėjo į 19 aukšte esančias mero patalpas.

Sveikintojai nusprendė padaryti staigmeną ir pasislėpę mero kabinete laukė kol pasirodys pats kaltininkas. Pasisekė. Kai nieko neįtariantis miesto vadovas 8.30 val. žengė pro duris, kelios dešimtys besišypsančių veidų su tortu priešakyje užtraukė „Ilgiausių metų“.

Pasipylė sveikinimo kalbos, bučiniai, linkėjimai ir, be abejo, dovanos. Savivaldybės administracija merui įteikė įspūdingą tortą, kurio viršuje pūpsojo motociklas. Nepriklausoma frakcija V.Navickui dovanojo specialiai merui pagamintą viduramžių riterio šalmą.

Sveikintojams išsiskirsčius prasidėjo eilinė darbo diena. Nors meras kategoriškai liepė neįleisti į jo kabinetą daugiau sveikintojų, vis dėlto lifte ar koridoriuose lekiantį miesto vadovą bent sekundei stabdydavo savivaldybės darbuotojai, skubiai linkėjo meilės, laimės ir sveikatos.

Meras gimtadienių nesureikšmina

Nors mero priimamasis šiandien žydi gėlėmis, o paklausus apie gimtadienį V.Navicko veidą nušviečia šypsena, euforijos nematyti.

- Šiandien jums sukanka 50 metų. Jūsų nuomone, tai - daug ar mažai?

- Eilinis skaičius. Aš nesureikšminu tų dalykų. Anksčiau žaidžiau veteranų klube 45+, dabar žaisiu 50+. Apskritai žmogus vertinamas pagal darbus.

- Jums gimtadienis – svarbi šventė?

- Nelabai sureikšminu.

- Kuris jums gimtadienis buvo įsimintiniausias?

- Kad gimimo dieną švenčiu kaip ir visi, kažko labai įsimintino niekada nebuvo. Tačiau pamenu, kai prieš dešimt metų švenčiau gimtadienį, lauke buvo 25 laipsniai šilumos. Po sodybą su marškinėliais vaikščiojau. O šiandien sninga.


Šiame straipsnyje: NavickasVilius Navickas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių