Quantcast

Vilniaus krepšinio maratone – tik viena mergina

Sekmadienį Vilniuje įvyko pirmą kartą Lietuvos istorijoje organizuotas sporto renginys „Krepšinio maratonas 2013“. Renginys sutraukė nemažą būrį krepšinio entuziastų, kurie simboliškai į Europos krepšinio čempionatą palydėjo šalies rinktinės vyrus.

Pirmajame krepšinio maratone dalyvavo 150 sporto entuziastų. Dalyvių amžiaus amplitudė buvo išties didelė – nuo 4 iki 50 metų amžiaus. Krepšinio maratono metu dalyviai varžėsi dviejose skirtingo ilgio trasose: mažieji renginio dalyviai, iki 12 metų, varydami kamuolį Gedimino pr. bėgo 300 metrų ilgio trasa, o vyresnieji – net 1 km trasa.

„Rugsėjo 1 d. simboliškai sutapo su mūsų didžiavyrių krepšininkų išvykimu į Slovėniją. Šiandien jie Kaune žaidžia atsisveikinimo rungtynes, tad  norėjome kad ir Vilniuje kažkokia šventė įvyktų. Kadangi anksčiu, kol nebuvo „Žalgirio“ arenos, Vilniuje buvo organizuojami rinktinės išvykimai, o dabar Vilnius tapo nuskriaustas. Todėl nusprendėme, kad nebūtų sostinė nuskriausta,  surengti vaikams tokią šventę“, – pasakojo vienas renginio organizatorių, Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) direktorius Andrius Čerškus.  

Pasak jo, maratonai Lietuvoje sparčiai populiarėja, tad pirminė renginio idėja ir buvo sujungti antrąja šalies religija laikomą krepšinį su sparčiai populiarėjančiu bėgimu.

Deja, maratone iš viso būrio dalyvių, pasirodė tik viena, su vyrais susigrumti išdrįsusi mergina. Jai, beje, buvo vos 6 metai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių