Quantcast

Vilniaus ir Kauno dvimiesčio idėja – tapytojų darbuose

Vilniaus ir Kauno menininkai rodo pavyzdį miestų politikams, kaip dvimiesčio idėją reikia įgyvendinti ne kalbomis, o realiais darbais.

Šiųmetinės Kultūros dienos Vilniaus programos akcentas – Vilniaus ir Kauno dailininkų parengta dvimiesčio paroda „Kelionė: peizažai ir miražai“, atidaryta Dailininkų sąjungos galerijoje Vokiečių gatvėje.

Atidaryme dalyvavęs Vilniaus meras džiaugėsi gaivinamu dvimiesčio projektu.

„Man malonu, kad ta dvimiesčio idėja vis dar rusena, gyvena. Kartais gal aktyviau, kartais mažiau aktyviai. Norėtųsi, kad tas nuolatinis bendravimas tarp Vilniaus ir Kauno būtų aktyvesnis ir dažnesnis. Žinoma, turi būti ir kivirčų, dėl kivirčų gimsta geros idėjos, o be jų būtų labai ramu ir paprasta, nebūtų progreso“, - kalbėjo A.Zuokas.

Dvimiesčio tapybos parodos siekis – atverti naujas dviejų sostinių kultūrinio bendradarbiavimo perspektyvas, naujai pažvelgti į Lietuvos tapybos kryptis. Ši paroda apjungė dviejų miestų menininkų kūrybą, kurią reprezentuoja skirtingų kartų 7 vilniečių ir 6 kauniečių darbai.

Dailininkų sąjungos galerijos vitrininiai stiklai dekoruoti specialiai šiam renginiui atkurtais paveikslų fragmentais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Raimis

Raimis portretas
Nu gal aciu... giminiuotis su lenkais ir rusais? Kaip nors Kaunas be ju prasimus.

kauniškis

kauniškis portretas
Niech žyja Kowno i kawalek Polski

vyt

vyt portretas
kol ,ir jeigu kaunas susijungs su vilnium, tai mano nuomone ,zuokas taps turtingiausias zmogus pasaulyje
VISI KOMENTARAI 30

Galerijos

Daugiau straipsnių