Quantcast

Iš Vilniaus grįžtantys Baltarusijos veikėjai išlaipinti iš traukinio

Iš konferencijos Vilniuje grįžtantys keli Baltarusijos profsąjungos atstovai ir žurnalistai buvo išlaipinti iš traukinio ir trumpam sulaikyti pasienyje.

Šeštadienio vakarą pasieniečiai buvo sulaikę laikraščio „Narodnaja volia“ („Liaudies valia“) vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoją Mariną Koktyš.

Pasienyje jos asmens dokumentus tikrinę Baltarusijos pasieniečiai pareikalavo, kad moteris eitų su jais, pranešė naujienų portalas chartia'97.

Patikrinę jos daiktus ir dokumentus pareigūnai žurnalistę paleido.Penktadienio vakarą tas pats nutiko iš Vilniaus į Minską vykstantiems Baltarusijos profsąjungų atstovams Genadijui Fedyničiui, Igoriui Komlikui ir žurnalistei Nataljai Vereščiaginai.

Jie taip pat buvo sulaikyti pasienio pareigūnų, tikrinant asmens dokumentus.Visi šie baltarusiai Lietuvos sostinėje dalyvavo konferencijoje apie Baltarusijos ateitį.Anot pranešimo, patikrinę grįžtančiųjų daiktus pareigūnai išdavė aktą, kad jie neveža jokių draudžiamų daiktų. Tačiau iš šių keleivių buvo paimtas kompiuteris, USB raktas ir pinigai.NAUJAUSI KOMENTARAI

procc

procc portretas
Visai dzin, konfiskuoja tavo nuosavybe ir nieko nepadarysi :)))
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių