Vilniaus gatvėse – mados kolekcijos pristatymas ant dviračių

Gegužės 29 dieną, antradienį, dizainerė Julija vilniečiams rengia unikalų reginį. Vilniaus gatvėse bus galima išvysti viešą mados kolekcijos pristatymą ant dviračių. Šiuo renginiu siekiama ne tik pristatyti naujausią kolekciją ir naujai atsidariusį saloną, bet ir atkreipti vairuotojų dėmesį į dviratininkus, kurių kasmet sparčiai daugėja miesto gatvėse.

Renginio sumanytoja dizainerė Julija pati neretai renkasi dviratį. Mažytis dviratis, kurį ji vadina tiesiog „miniuku“, jai atrodo esąs itin saugus ir patogus tvarkant reikalus mažose ir judriose miesto gatvėse. Dizainerė pastebi, kad dviratininkų mieste kasmet daugėja, tačiau vairuotojų požiūris į dviratininkus keičiasi labai palengva.

„Pati vairuoju du „miniukus“ – automobilį ir dviratį, tad suprantu ir gerbiu abi puses. Vis tik šiuo renginiu norėčiau dar kartą priminti vairuotojams apie dviratininkus gatvėje“, - sako dizainerė. – „Gal žavios moterys ant dviračių paveiks agresyviai vairuojančius labiau nei grasinimai?“

Mados linijos „Julia Janus“ (įkūrėja dizainerė Julija) naują kolekciją pristatys „Mini Cooper“ dviračiais numatytu maršrutu važiuojančios moterys. 10 kolekciją demonstruosiančių modelių – ne manekenės ar garsenybės, o „paprastos“, įvairaus kūno sudėjimo ir amžiaus moterys, panorėjusios prisijungti prie šio projekto. Pasak dizainerės Julijos, tokia kolekcijos pristatymo forma pasirinkta neatsitiktinai – tikroji rūbo vertė ir patogumas atsiskleidžia kasdieniškose situacijose, pavyzdžiui, važiuojant dviračiu.

Ratuoti modeliai iš Europos aikštės Konstitucijos prospekte pajudės 18 val. ir važiuos numatytu maršrutu Neries krantine. 18:45 jos grįš atgal į mados ir stiliaus centrą „Europa“.

Neįprastas mados pristatymas rengiamas naujo „Julia Janus“ mados ir gyvenimo būdo salono prekybos centre „Europa“ atidarymo proga. „Naujasis salonas man asmeniškai itin brangus – jo koncepciją bei interjerą kūrėme labai ilgai ir likome patenkinti rezultatu, - tad ir jo atidarymą norėjosi paminėti prasmingai,“ – netradicinį kolekcijos pristatymo būdą aiškina dizainerė.

„Džiaugiamės, kad į mūsų mados ir stiliaus centrą įžengia unikalus „Julia Janus“ prekės ženklas. Jo įkūrėja dizainerė Julija visados buvo vertinama už kokybiškus, patogius bei dailius drabužius ir atsakingą požiūrį į mus supančią aplinką,“ – sako prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – „Šis renginys – puikiai atspindi pačios Julijos kūrybą bei požiūrį į madą.“


Šiame straipsnyje: madaJulija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių