Quantcast

„Vilniaus dienos“ skaitytojai – nepakartojama dovana

Į Sostinės dienų šurmulį įsiliejusi "Vilniaus dienos" komanda surengė prenumeratos akciją,o savaitraščio prenumeratorei Aušrai Grigelionienei atiteko nepakartojamas skrydis virš sostinės oro balionu.

Praėjusį savaitgalį A.Grigelionienė oro balionu pakilo su savo vyru. Pasirodo, tai buvo judviejų svajonė, kurią planavo įgyvendinti ateinantį pavasarį.

"Mes jau seniai planavome tai daryti. Čia toks atsitiktinumas. Kai reikėjo traukti iš vazos lapelį, vyro paklausiau: "Ar nori?" ir jis atsakė: "Taip." Ištraukėme lapelį... Ir yra! Tikrai būtume ir patys susiruošę skristi, tik nežinau, ar rudenį", – pasakojo vilnietė.

Ji sakė besidžiaugianti, kad skristi teko būtent rudenį, kai oras nekarštas ir toks gražus kraštovaizdis. "Kaip Vilnių įsivaizduoji iš apačios, taip panašiai ir viršuje atrodo. Tik, sakyčiau, geru laiku skridome, nes ruduo, o ne pavasaris. Labai spalvingi lapai ir visi kiti dalykai – tikrai gražiau. Nors dėl oro skrydis buvo keletą kartų atidėtas, galiausiai pataikėme pakilti tikrai labai geru oru", – džiaugėsi "Vilniaus dienos" prenumeratorė.

Moteris su savo vyru balionu Lietuvoje skrido pirmą kartą, bet užsienyje jiems yra tekę į orą kilti ne kartą. Pasak jos, virš Vilniaus mielai pakiltų ir dar kartą – svarbu, kad tik su gera kompanija.

"Dėl žiūrėjimo į miestą iš viršaus gal ne. Bet jei su miela kompanija, kodėl ne? Tai tiesiog graži pramoga, o ne tikslas kokių nors žinių pasisemti. Aš taip įvardyčiau skrydį. Nors gal kam nors pramoga ir kavinėje pasėdėti..." – mintimis dalijosi vilnietė.

Savo skaitytojams norime priminti, kad nuo šiandien prasideda nauja savaitraščio "Vilniaus diena" prenumeratos akcija. Iki lapkričio 10 d. prenumeratą metams bus galima įsigyti už specialią 96 litų kainą. Taip pat visiems naujiems prenumeratoriams padovanosime po vieną žurnalo GEO numerį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių