Quantcast

Vilniaus „Akropolyje“ su vaikais treniravosi Dainius Zubrus

Kelioms dienoms į Lietuvą atvykęs ledo ritulininkas Dainius Zubrus savo laiką skyrė jauniesiems sportininkams. Mažuosius ypač nudžiugino galimybė pasitreniruoti su pasauline žvaigžde.

Šiandien Vilniaus „Akropolyje“ D.Zubrus pristatė jo įkurto labdaros ir paramos fondo projektą - vaikų ledo ritulio lygą. Šioje lygoje galės dalyvauti keturių amžiaus grupių vaikai, kurių mažiausiesiems nėra net 10 metų. „Tačiau jie žaidžia tikrai kietai“, - užtikrino Vilniaus ledo ritulio mokyklos „Geležinis vilkas“ vadovas Andrius Jadkauskas.

Penkiasdešimčiai vaikų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų ir Varėnos
D.Zubraus labdaros ir paramos fondas padovanojo po pilną ledo ritulio aprangos kompleksą. Dovanos atiteko vaikams iš tų mokyklų, kurių mokiniai dalyvavo ledo ritulio čempionatuose.

„Žinau, kad Lietuvoje ledo ritulio situacija labai liūdna, o norisi į šią sporto šaką pritraukti kuo daugiau vaikų, todėl džiaugiuosi, galėdamas padėti“, - kalbėjo D.Zubrus. Vaikams, pradžiugintiems dovanų, labiau rūpėjo pabendrauti su pačiu sportininku. Vos išriedėjusį į ledo areną, jį apspito jaunieji ledo ritulininkai, o jų draugišką treniruotę prie langų prilipę stebėjo „Akropolio“ lankytojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių