Vilniaus administraciniame teisme – 99 teisėjų skundai dėl mažų algų

Grįžti į straipsnį

R

R portretas
Paskaitas ir atrodo, kad visi blogiečiai. Turbūt taip nėra. Šaukštas deguto ir medaus statinę sugadina. Neslepkite blogai dirbančių ir korumpuotų kolegų, o geri teisėjai turėtų uždirbti taip, kad nebūtų gėda gydytojui ar prokurorui , ar mokytojui I akis pažiūrėti. Būkite verti savo atlyginimo ir ačiū geriems teisėjams. Tiesa, tokių sutikau nedaug.

Kad geriau suvoktume, kokie tai išsigimėliai,

Kad geriau suvoktume, kokie tai išsigimėliai, portretas
Pažiūrėkit kaip atrodo jų dukros, seserys, motinos, žmonos. Tai yra tokios išsigimėlės, kokias Viduramžiais demonstruodavo išsigimėlių cirkuose - moterys su barzdom, ūsais, merginos 2 m ūgio ir su degtuko storumo kojikėmis bei kaulėtais pasturgaliais, nenusikakojančios bet per pusę metų ir dėl to pavirtusios į pūvančių srutų statines arba iki 150 cm ūgio ir 200 cm apimtimi per liemenį, šūdo spalvos akimis...idiotės, narkomanės...ar suvokiate, kiek teisėjui ar prokurorui kainuoja išlaikyti iįsigimėlę dukrą, kuri nei dirbti negali, nei joks normalus vyras jos neveda ir tik yra variantas toliau veisti dar didesnius išsigimėlius? Tai protu nesuvokiama brangumo iškrypėlių performansai su vis labiau išsigimstančiųjų vaikų gimdymui ir po to visuomenės rejetavimu duoti kyšių, aferizmu...jie yra tiek iškrypęs, kad smaginasi rodydami kurio dukra šlykštesnė, va, vienas sako, mano su vyro lytiniu organu, bet užregistruota kaip mot. Lyties, kitas sako, o mano su trimis kojomis.

????

???? portretas
O kam jiems tos algos, ir ar iš viso jiems reikia mokėti tas algas už absurdo "teismus"

Juk jų dauguma kaip ukrų prezidentas, iš ubagų

Juk jų dauguma kaip ukrų prezidentas, iš ubagų portretas
Tai leiskite ir jiems kaip ukrų zelionkai ubagauti pasaulio mastu. Tegu sugalvoja kokį oerformansą per TV, pasikabina geltonai mėlynų skudurų,atsistoja viešose vietose, greta pasistato savo į pabaisas panašias bjaurios dukras narkomanes apsikabina ubago lentelę, kur parašyta, sušelpkit, nebeturiu už ką savo narkomanei dukrai narkotikų nupirkti...ir pirmyn. Net ubagams reikia įdėti kažkiek darbo, kad nors skatiko gautų. Įprato viską gauti už dyką. Diplomai teisininkų nupirkti Asilų šūkėj, darbo vietos geresnės irgi už kyšius, visos bylos sprendžiamos tik kyšių pagalba, dirbt jie nieko nedirba, tik pasisamdo nors iš trijų žodžių sakinius sugebančius užrašyti teismo raštininkas, ir viskas. Metas daryti tvarką šitoje idiotų, beraščių, visuomenės padugnių tarpe. Išvaryti juos į sunkius priverstinis darbus griovių kast, narkomanėm jų dukrom duot plikom rankom mėšliną dirvą ravėti po 20 val per parą. Tegu užsidirba bent dozei kanapių. O tai vuen iš kyšių gyveno.

Cekavas

Cekavas portretas
Gal galite paskelbti tų "vargšų" teisėjų atlyginimus (jeigu ne valstybinė paslaptis)?

manau

manau portretas
kai nuteis MASIULĮ, O Jjurbarko berniukui teisingai nuteis, va tada ir apie algą bus pagalvota.

Rici

Rici portretas
Pusė LT už minimuma dirba,kuo jie geresni?

Pasiūlymas teisėjams

Pasiūlymas teisėjams portretas
EITI DIRBTI KIEMSARGIAIS I UAB "MANO APLINKA"...darbas ne visą dieną. Atlyginimas socialiai pakankamas ir teisingas, gryname ore o ne pribezdėtame kabinete...pagaliau intelekto tikrai užteks turimo...Laisvą laiką galite paskirti rašydami poniutėms pareiškimus skyryboms, įvairioms sutartims ir t.t.....

no way

no way portretas
baisu net komentara rasyt, kai tokie alkani
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių