Quantcast

Iš V.Iljinych nukentėjusi studentė prašo 10 tūkst. litų (papildyta 15.05 val.)

Dar bausmės už išpuolį prieš neseniai iš Lietuvos išvykusią Berneen Candice Naidoo-Čereška neatlikusiai Violetai Iljinych siūloma 2 metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui. 

O nuo krašto apsaugos savanorės nukentėjusi Erika Borovikovaitė pirmadienį Vilniaus 3-iajame apylinkės teisme pateikė 10 tūkst. litų civilinį ieškinį. Būtent tiek 23 metų Vilniaus universiteto studentė įvertino jai padarytą moralinę ir fizinę žalą.

Nuosprendis bus skelbiamas rugsėjo 10 d.

Konfliktas tarp V.Iljinych ir E.Borovikovaitės, nukentėjusiosios teigimu, įvyko 2007 m. gruodžio mėnesį, naktį iš 14 dienos į 15-ąją. Kaip teisme aiškino mergina, išėjusi iš baro Vingrių gatvėje ji pamatė skustagalvių mušamą vyrą ir pabandė jį užstoti.

Po poros žodžių pasipylė keiksmažodžiai, netrukus E.Borovikovaitė pajuto smūgį į nugarą, o jai parkritus, merginos pradėjo spardyti. Nukentėjusioji teigė labai gerai įsiminusi ją užpuolusias merginas ir iki šiol tvirtina, kad tai buvo V.Iljinych bei garsaus aktoriaus Donato Banionio anūkė Ona Barbora Banionytė.

Pastaroji vėliau nukentėjusiosios atsiprašė ir byla jos atžvilgiu buvo nutraukta. Taikos sutartis buvo pasiūlyta ir V.Iljinych, tačiau ši nesutiko taikytis ir visą laiką kategoriškai neigė dalyvavusi gruodžio nakties įvykiuose. Savanorė aiškina, negalėjusi naktimis vaikščioti po barus, nes anksti ryte turėjo eiti į darbą.

E.Borovikovaitės teigimu, dėl V.Iljinych veiksmų ji patyrė fizinį ir emocinį skausmą, depresiją, turėjo bendravimo sutrikimų, turėjo apleisti mokslus Chemijos fakultate, ilgą laiką negalėjo eiti Vilniaus universiteto Chemijos studentų klubo prezidentės pareigų.

Jos teigimu, sumušimo pasekmes ji jaučia iki šiol, todėl 10 tūkst. litų civilinis ieškinys neturtinei žalai atlyginti, yra normali suma, už tai, ką jai teko patirti.

Gegužės pabaigoje Vilniaus miesto 3-iasis apylinkės teismas nusprendė, kad V.Iljnych kalta dėl dainininkės ir laidų vedėjos Bernees užpuolimo bei užgauliojimo.

Teismas tąkart V.Iljinych skyrė 43 parų areštą. Nuteistoji 23 dienas jau buvo praleidusi areštinėje, todėl kalėti jai pagal nuosprendį yra likę 20 parų.

Tačiau mergina padavė apeliacinį skundą Vilniaus apygardos teismui. Jis jau išnagrinėtas. Sprendimą planuojama paskelbti rugsėjo 11 d.


Šiame straipsnyje: IljynichBorovikaitėteismas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių