Pereiti į pagrindinį turinį

„Vichy“ vandens parkas vėl atveria duris

2009-05-21 19:20
„Vichy“ vandens parkas
„Vichy“ vandens parkas / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.
Turinys

Beveik visą gegužę neveikęs Vilniaus „Vichy“ vandens parkas šeštadienį, gegužės 23 dieną, lankytojams duris atvers atnaujintas.

Vilniuje veikiančiame parke gegužės 4-22 dienomis parke vyko kasmetiniai profilaktikos darbai.

„Visi numatyti atnaujinimo darbai atlikti ir užbaigti laiku – vasarą pasitiksime naujomis spalvomis. Nekantraujame jomis pasidalinti su savo lankytojais, todėl atidarymo dieną džiaugtis vandens pramogomis siūlysime pigiau“, - sakė „Vichy“ vandens parko generalinė direktorė Ieva Mazeliauskaitė.

Gegužės 23 dieną 4 valandų trukmės apsilankymas parke tiek vaikams, tiek ir suaugusiems kainuos 30 litų.

Vandens parko profilaktikos metu buvo atlikti visų sistemų bandymai ir atnaujinta infrastruktūra - perdažytos sienos, grindys, atnaujintos ir restauruotos baseinų dangos, pirčių techninė įranga. Atrakcionai – čiuožyklos buvo išvaškuotos, patikrinti jų sujungimai.

Parke buvo atlikti vandens ruošimo sistemų bandymai, plovimas ir dezinfekcija, išvalyti ir pakeisti oro, vandens ir technologiniai filtrai. Techninės profilaktikos ir atnaujinimo sulaukė inžinerinės sistemos, buvo atliekami hidrauliniai bandymai. Taip pat buvo vykdomi visų su saugumu susijusių sistemų kompleksiniai bandymai ir techninė profilaktika.

„Vichy“ vandens parkas priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN, kuri vienija įvairiose pramogų srityse veikiančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų, vandens parkų, šeimos pramogų centrų operavimu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais.